fb pixel Upravený muž je v dnešní době základ! Díky těmto tipům bude přesně podle vašich představ – G.cz
Vyhledávání

Upravený muž je v dnešní době základ! Díky těmto tipům bude přesně podle vašich představ

Vánoce jsou za dveřmi a vy jistě tápete, čím obdarovat své blízké. Navíc, když se jedná o mužské pokolení! Možná se budete divit, ale trendy jsou nyní takové dárky, díky kterým se muž cítí přitažlivým, voňavým a sexy ideálně pro všechny ženy světa.

Petra Járková 20.11.2019, 09:55

I muži chtějí být krásnými a přitažlivými! Pokud tedy váháte, čím udělat radost pod stromeček právě jim, zaměřte se na produkty, které z nich udělají lvy salónů.

Barber shop v pohodlí domova

V poslední době se velmi rozmohl trend, kdy muži pečují o své vousy. Už nestačí je jen pravidelně stříhat, ale ideální je na ně používat i speciální produkty, díky kterým budou zdravé. Expertem v péči o vousy je značka Schnauzer, která nabízí skvělý set, díky kterému budou vousy leské, vitální a hlavně zdravé. Výrobky této firmy jsou složeny z těch nejcennějších a nejčistších látek a je bráno v potaz i etické vyznání, proto jsou produkty čistě veganské.

Adventní kalendář pro velké kluky

Jste smutní z toho, že už každý rok nedostáváte čokoládové adventní kalendáře a každý den si nemůžete otevřít okénko s překvapením? Pak máme ten pravý dárek právě pro vás. Vousatý kalendář 2019 obsahuje čtyřiadvacet okének, ve kterých najdete několik olejů na vousy, balzám na vousy, shavettu, žiletky, krém na vousy, zubní pastu, ústní vodu, ručník, hřebínek na vlasy/vousy, deodorant, parfémovaný ubrousek, stylingovou matnou pastu, sprchový gel, klasické mýdlo, vzorek kolínské, černou masku a peeling pro muže. Vše samozřejmě od těch nejoblíbenějších a nejkvalitnějších mužských kosmetických značek.

Stav pleti ukáže zdravotní stav

Zdravá pleť je základ a pokud i vy chcete vypadat zdravěji, více svěže a mladě, pak o ni pečujte. Luxusním vánočním dárkem může být právě přístroj FOREO LUNA 2 for Men, díky kterému bude mužská pleť zářit na dálku. Přístroj odstraňuje odumřelé kožní buňky, pomáhá snižovat podráždění po oholení a perfektně vyhovuje charakteristické mužské pleti. Navíc se díky jeho používání zbavíte nežádoucích vrásek.

Ať mu účes stále drží

Pokud máte mezi blízkými někoho, kdo si zakládá na účesech, pak mu pod stromeček dejte přípravek, díky kterému bude mít pěkný účes po celý den. Ideální jsou produkty od značky Wella. Naším tipem je stylingový gel wellaflex pro ultra silné zpevnění, který váš účes podrží v náročných situacích.

Podobné články

Doporučujeme

Další články