fb pixel Upravený doma i na cestách. Napište si Ježíškovi o pomocníka, který vám usnadní život – G.cz
Vyhledávání

Upravený doma i na cestách. Napište si Ježíškovi o pomocníka, který vám usnadní život

Zdroj: Braun

Dokonalé oholení, to je vizitka každého muže. Ať už se chystáte na obchodní jednání, důležitou prezentaci, na rande nebo třeba vyrážíte na prodloužený víkend či dovolenou, být důkladně oholen je prostě základ! Holení přitom pro muže nikdy nebylo jednodušší.

Komerční sdělení 20.11.2021, 07:30

Velkým přelomem v holení je bez přehánění novinka od Braunu pro ty, kteří hodně cestují. Podle údajů ABTA dokonce 25 % lidí plánuje dovolenou mimo město, to je pro zajímavost o 2 % více než v předchozím roce. Nový Braun Series 9 Pro se bez problémů vejde do cestovní tašky, takže můžete být hladce oholen, i když jste na cestách.

Zásuvku už nepotřebujete

Braun si pro vyznavače dokonalého oholení připravil opravdovou vychytávku. Nadělit ji můžete pod stromeček sami sobě, nebo jejím prostřednictvím potěšit někoho blízkého. Tenhle dárek zajistí top služby, a navíc má pohodlné ovládání.

Součástí holicího strojku Braun Series 9 Pro je totiž nabíjecí pouzdro PowerCase. Funguje úplně jednoduše, podobně jako powerbanka. A tak si nemusíte dělat starosti s tím, když se potřebujete akutně oholit, ale nemáte po ruce zásuvku. Nabíječka strojku dodá „šťávu“ a holit se můžete až šest týdnů bez nutnosti dobíjení ze zásuvky.

Nabíjecí pouzdro se chlubí výkonnou vestavěnou Li-Ion baterií, která nabije strojek až na více než 50 % doby provozu, aniž byste potřebovali kabel. Nepotřebujete žádný externí zdroj napájení a holit se můžete bezdrátově až 90 minut. Na jedno oholení stačí pouhých pět minut v nabíječce.

Šikovní pomocníci

Kombinace inovativních novinek vede k tomu, že budete oholen až o 10 % rychleji a šetrněji. Strojek Braun Series 9 Pro byl navržen tak, aby si poradil s různými typy vousů. To zajišťuje kombinace jedinečných břitů, sonické technologie a jeho přizpůsobivost. A tak stačí strojek nabít v pouzdře a pak už je jedno, jestli si musíte poradit s třídenním či sedmidenním strništěm nebo zda se holíte pravidelně.

Strojek má velkého pomocníka v planžetách OptiFoils. Mají jen 0,058 mm a k tomu 899 unikátně tvarovaných otvorů. Tenká fólie při holení napíná pokožku, čímž poskytuje lepší přístup břitů k vousům pro důkladnější oholení.

Velkou výhodou je unikátní sonická technologie holicí hlavy, která vykoná neuvěřitelných 10 000 drobných pohybů za minutu. Díky tomu vousy proniknou do otvorů strojků podobně, jako když zatřeseme sítem na mouku. Jednoduše – čím více vibrací, tím více vousů se v otvorech zachytí.

V čistotě a bez námahy

Funkce Precision Switch uzamkne holicí hlavu, a tím umožní snadno zachytit záludné vousy a díky tomu zaručí bezkonkurenční přesnost a kontrolu. Flexibilní břity a hlava se naklání v úhlu až 40° dopředu a dozadu, čímž se dokonale přizpůsobí konturám obličeje.

Muži dobře vědí, že udržovat holicí strojek v perfektním stavu je někdy náročné. Ale i pro tyhle situace má Braun Series 9 Pro řešení. Součástí balení vybraných modelů je totiž 5v1 SmartCare Center, které pomáhá udržovat holicí strojek jako nový. Stisknutím jediného tlačítka SmartCare Center inteligentně vybere potřebný čisticí program, strojek automaticky nabije a hygienicky vyčistí, promaže a vysuší.

TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články