fb pixel Únorový humor s Vainem: Velká dávka koláží, která vás potěší víc než odchod do důchodu – G.cz
Vyhledávání

Únorový humor s Vainem: Velká dávka koláží, která vás potěší víc než odchod do důchodu

+ DALŠÍCH 18 FOTEK + DALŠÍCH 19 FOTEK

Únor byl sice krátký, ale zato vydatný měsíc. Z kdysi prosperujícího Česka se stala zadlužená země, která sice stále nemá euro, ale zato ji drtí šílená inflace kvůli utrácení minulých vlád. Do toho všeho nám odchází prezident Zeman do důchodu a jako bonus se nám paní Alenka válí ve Sněmovně ve spacáku. Tahle země to vážně nemá lehké.

Martin Miko
Martin Miko 28.2.2023, 17:56

Únorové humory s Vainem

I když to venku tak nevypadá, tak za tři týdny nás čeká jaro. Víte, co to znamená? Že jsme už skoro přežili první zimu bez Putinova plynu. Ceny energií se začaly stabilizovat, česká koruna oproti euru posilnila a na covid se nezapomnělo. Zní to sice hezky, ale na druhé straně se naše země řítí do recese, ceny všeho, co si chcete koupit, drtí inflace a kvůli úpravě valorizace důchodů se možná dočkáme i obrovských demonstrací ze strany seniorů.

A teď k tomu únoru. Paní Alenka se nám ukázala ve spacáku, Zeman trávil poslední měsíc na Hradě a Mynář stíhá svoje poslední kšefty. Do toho hradební skartovačka jede na plné obrátky, zatímco Jiří Ovčáček obchází česká média a prosí v rozhovorech o odpuštění za své skoro 10 let trvající hříchy. Do toho se jako bonus stále a pořád setkáváme s Fialovou drahotou, která je podle ekonomů spíše drahotou Babišovou. Bývalý premiér to však svádí na své nástupce a do toho všeho doma „rozdýchává“ fakt, že se francouzský prezident Macron začal stýkat s Fialou. To musí hodně bolet, když před volbami pravidelně opakoval celému národu, že jsou velmi dobří přátelé.

V následující galerii odkazujeme na vše smutné i veselé, co se stalo v únoru. Vše má opět na svědomí jediný a jedinečný kolážista Vain.

A co vy? Těšíte se na to, až půjdeme do důchodu v 68 letech? My taky ne.

Podobné články

Doporučujeme

Další články