fb pixel Tyhle dárky ženu vašeho života potěší. Inspirujte se novinkami – G.cz
Vyhledávání

Tyhle dárky ženu vašeho života potěší. Inspirujte se novinkami

Zdroj: Pixabay

Jak je to u vás doma? Je vaše přítelkyně či manželka vánoční fanatičkou, která má v září nakoupené dárky, v říjnu zabalené, v listopadu napečeno a začátkem prosince už váš příbytek vypadá jako centrum vánočních oslav? Co ale letos vybrat pro partnerku, aby byla překvapená, spokojená a aby dárek neskončil na dně skříně?

Speciální projekt 15.11.2022, 10:00

Nezdá se vám to být rok od roku těžší? Co koupit a neprohloupit? Pokud vám to vaše žena neulehčí nenápadným naznačováním, co by ráda pod stromečkem našla, musíte si poradit sami. Tak se nechte inspirovat!

Darujte perfektní vlasy

Na své vlasy jsou ženy citlivé a věnují jim hodně péče. Tak je v tom podpořte! V BaByliss doslova na vlastní vlasy vědí, jak náročné je každý den upravovat těžko zkrotitelný účes. Nová řada produktů vyřeší dva největší problémy našich vlasů – krepatění a špatnou kondici. Výsledkem dlouhého snažení a objevování nových technologií péče o vlasy je zcela nová řada BaByliss Hydro-Fusion. Nové přístroje z řady Hydro-Fusion si dokážou poradit nejen s jemnými vlasy, vlasy náchylnými ke krepatění, přirozenými kudrlinami, ale i těžko zvladatelnými vlasy, které odmítají dělat to, co po nich chcete.

Medovina nečekaných chutí

Darovat něco dobrého, to nikdy není na škodu. Skvělý dárek vymysleli v Jankar Profi, kde vyrábějí tradičně oceňovanou medovinu. Vyberte některé z dárkových balení, které jednak dobře vypadá, jednak skvěle chutná. Dárkové balení obsahuje tři medovinky. Jednu originální, jednu mandlovou a jednu třešňovou. Na vaší partnerce už bude jen rozhodnutí, kterou načne jako první. A třeba vám dá ochutnat!

Nadělujte zdraví

Podzimní plískanice, zimní chladno a k tomu nekončící pandemie covidu, ale i chřipky, na kterou jsme málem zapomněli. A k tomu vyčerpané zásoby vitamínů. První, co bychom měli udělat, je podpořit obranyschopnost. V tom pomůže doplněk stravy Naturevia ImunoHelp, který obsahuje extra silnou dávku vitaminů C a D3, organicky vázaného zinku a také přírodní extrakty z echinacey, rakytníku a šípku. Tato unikátní směs přispěje k udržení zdraví horních dýchacích cest zejména v období zvýšeného výskytu virů a nachlazení a zažene únavu a vyčerpání.

Z Barbadosu k vám

V Karibiku a poté ve Francii v sudu po koňaku Ferrand zrály rumy z Barbadosu, které tvoří blend Grande Réserve. Bohaté aroma odhaluje tóny grilovaného kokosu a dřevité vanilky, chuť je komplexní, úvodní vlna tropického kandovaného ovoce přechází ve smyslné vanilkové tóny, jejichž bohatost je perfektně vyvážena tóny čerstvého ovoce a jemnými tříslovinami. Podávat lze jednak jako excelentní aperitivní rum, výborný je však i v klasických koktejlech, například Mai Tai.

Vařte jako mistři

Je úplně jedno, jak zdatná vaše partnerka v kuchyni je. Pokud hledáte originální dárek, sáhněte po kurzu vaření! Vyberte novinku – Extrakurzy jsou projekt, který v České republice nemá obdoby. Kurzy vás provedou přední čeští šéfkuchaři. Vyberte si třeba kurz Marka Raditsche, odborníka na přípravu ryb. Ukáže vám širokou a pestrou paletu možností přípravy různých druhů ryb. Naučíte se s ním připravit chutné pokrmy od vykostění a vyfiletování ryby, až po její servírování.

Něco pro gurmány

Před Vánoci na vás nezapomněl největší český web o vaření Toprecepty. Díky němu máte možnost pořídit dárek, který potěší obdarovanou, ale stejně tak i dárce. V kolekci najdete Naši chalupářskou kuchařku, která pomůže třeba se zpracováním úrody nebo hub, Naši kuchařku se 150 nejhledanějšími recepty na českém internetu, ale i publikaci Naše moučníky, v níž jsou obsaženy desítky sladkých receptů. Součástí balíčku je i Naše kuchařka 2 a Naše křížovky.

Šperk je jistota

Pokud opravdu nevíte, co partnerku potěší, buďte si jistí, že šperk nic nezkazí. Když už ho ale plánujete pořídit, sáhněte po takovém, který zároveň své nositelce bude velmi prospěšný. Šperky s minerály se mohou díky kamenům chlubit tím, že nabídnou jedinečnou vibraci, barvu, tvar i silnou energii. Volit můžete na míru, třeba podle znamení, účelu nebo zdravotních obtíží.

TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články