Tři způsoby, jak se dá elegantně zastavit neposlušný motorkář – G.cz
Vyhledávání

Tři způsoby, jak se dá elegantně zastavit neposlušný motorkář

Možná i váš Facebook zaznamenal internetovou odrhovačku Motorkář letí tunelem, tádydádydá. Týká se trestního řízení vedeného proti policistovi, který si dovolil zastavit motorkáře se čtyřmi zákazy řízení, jenž se řítil městem místy až 150 km/h. Na výzvu k zastavení reagoval protivýzvou k políbení zadnice. Takové chování v každém policistovi vzbudí vrozenou zvídavost, klukům to tedy nedalo, autem zablokovali výjezd z tunelu a chlapce nechali si trochu zalétat. Policista byl za svůj zásah souzen. Měl se tedy zřejmě zachovat jinak. A my víme jak.

Zuzana Hubeňáková
Zuzana Hubeňáková 11.10.2018, 14:57

1. Varianta deka

Všichni znalci kvalitního umění ví, že když je někdo otravný, hodí se na něj deka. Slavná věta „Hoďte na něj deku, nebo ho zabiju!“ by se dala mírně pozměnit na „Hoďte na něj deku, nebo někoho zabije!“ a bylo by. Skupina policistů si mohla stoupnout nad tunel a až chlapec vyjede, hodili by na něj deku. Bylo by to humánnější, protože pokud by deka byla prošívaná, jistě by byla následná zranění mnohem menší.

2. Varianta půda

Znalci kvalitních vtipů pro třetí třídu by jistě lobbovali pro tuto verzi. V té se motorkář zažene na půdu a vezme se mu žebřík. Ha!

3. Varianta vrtulník

Pro znalce kvalitní hollywoodské tvorby by neměla být cizí varianta vrtulník. V ní by se utvořil tým odborníků, kteří by sledovali ujíždějícího zločince na monitorech. Štáb by po několika hodinách přemýšlení vymyslel, aby byl na motorku spuštěn z vrtulníku Tomáš Klus. Až by dosedl za nezbedu, řekl by mu: „Promiňte, byl byste tak laskav a zastavil?“. Motorkář by jistě rád uposlechl, protože by mu bylo jasné, že jestli nezastaví, vyslechne si velmi dlouhé vyprávění o Pravdě a Lásce a Zahýbání Manželce, které je úplně v Pořádku, když jedeš Misi:MiStojí. A to nechceš, ani když jsi týpek, co nemá co ztratit, protože rozum už ztratil dávno.

A tady si přečtěte, proč se podle Zuzky prodavačky v Bille nidky nemůžou usmát.

Podobné články

Doporučujeme

Další články