fb pixel Trendy v líčení pro rok 2020: vše o líčení očí – G.cz
Vyhledávání

Trendy v líčení pro rok 2020: vše o líčení očí

Zdroj: LaMakeUp z.o.o.

Každý rok se objevují módní trendy v oblasti líčení, které nám přinášejí spoustu novinek. V následujícím článku se dozvíte, jaký se make up bude nosit během letošního roku.

Komerční článek
Komerční článek 24.7.2020, 15:30

OČNÍ STÍNY V HLAVNÍ ROLI. Mnoho žen se snaží vytvořit “nude” líčení a při výběru paletky očních stínů preferují univerzální barvy. Ale zdá se, že trendy roku 2020 nás nutí přestat neustále myslet na praktičnost a univerzálnost kosmetiky. Neměli byste se bát výrazných barev, jako je například oranžová, tyrkysová, modrá, mátová, červená, oranžová nebo akvamarín. Konečně máte možnost využít barvy, které jste dosud nikdy nepoužívali. Nebojte se odvážných barevných kombinací. V trendu je široká škála barev a všechny odstíny lze použít samostatně nebo kombinovat pomocí různých technik. Vyzkoušejte líčení s několika sytými barvami: zářivě oranžová, žlutá nebo modrá. Léto je čas experimentů, nejen v oblečení, ale i líčení.

Zvolit si můžete i jednu jasnou barvu, která zvýrazní a rozzáří očí. V nové sezóně jsou populární různé kombinace růžové a šeříkové barvy. Nanášejte je na celé pohyblivé víčko nebo jen do vnitřního koutku, dodá to vašemu líčení neobvyklost. Líčení očí v akvamarinových tónech přitahuje pozornost, podtrhne barvu očí a dodá vašemu líčení správný šmrnc. Vyberte si podle svého vkusu a začněte experimentovat.

Pokud vás nebaví experimentovat s barvami, experimentujte s třpytkami a metalickými očními linkami! Ale neměli byste to přehánět. Stačí namalovat tenkou linku podél linie řas až k vnějšímu koutku, kde ji vytáhněte směrem nahoru. Krásu obličeje můžete podtrhnout i třpytivými očními stíny v teplých barvách. Dodají vašemu vzhledu svěžest a udělají váš obličej mladší.

Vyzkoušejte kombinaci textur, například matný neon s třpytkami v odstínech kovu. Naneste váš oblíbený matný odstín přes celé pohyblivé víčko až pod obočí a poté aplikujte třpytivou oční linku podél linie řas.

Pokud vás klasické oční linky nebaví, vyzkoušejte grafické. Grafické oční linky je hit v líčení oči. I když se hodí spíše na party a ne do práce, je to určitě zajímavější a extravagantnější varianta. Od klasické se liší tím, že grafickou oční linku můžete nakreslit jen do záhybu nebo do koutku oka a nemusíte ji malovat podél linie řas. Vyzkoušejte i různé barevné kombinace.

TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články