fb pixel Továrna na na debilno: Kolaborace TMBK a moderního fotra vychází už příští týden – G.cz
Vyhledávání

Továrna na na debilno: Kolaborace TMBK a moderního fotra vychází už příští týden

Zdroj: tmbk

Příští týden vychází pravděpodobně nejlepší kniha v galaxii. Ano, správně! Dvěma členům naší neohrožené redakce se konečně podařilo dotáhnout satirický román Továrna na debilno do úspěšného konce a odnést finální rukopis do knihtisku. V případě, že si knihu předobjednáte do 11. prosince, tak vám ji autoři pošlou 14. prosince, což znamená, že jestliže Česká pošta neselže, tak vám přijde do Vánoc. Pozdější objednávky budou rozesílány den po objednání.

Martin Miko
Martin Miko 6.12.2017, 07:57

Továrna na debilno vychází 14. prosince

Svět už nikdy nebude takový, jaký býval. Díky kampani na Hithitu se autorům Továrny na debilno – Dominiku Landsmanovi a Tomášovi Břínkovi podařilo nastřádat dostatečné množství financí na neprůstřelné právníky, kteří je vysekají z očekávaných soudních sporů. Kniha totiž budí tak mocné kontroverze, že i samotná korektorka knihy údajně zavolala na tvůrce policii, jelikož se cítila být pohoršena nevídaným obsahem. Proto si ji neváhejte předobjednat do 11. prosince, sami autoři vám ji totiž pošlou 14. prosince, a pokud Česká pošta nic nepodělá, tak ji můžete darovat někomu k Vánocům.

Velkolepý fantaskní román disponuje hlubokým sociálním přesahem a navíc je plný metafor a jinotajů, na kterých si rádi počvachtají nejen milovníci politické satiry, ale i lidé, kteří nebyli tímto internetovým humorem nikdy políbeni. Román Továrna na debilno popisuje putování muže marastem mediálního masírování a ovlivňování veřejného mínění. Dosavadní zveřejněné ukázky na sociálních sítích napovídají, že se můžeme těšit na netradiční politický humor v podání vypečené dvojice Landsman – TMBK, kterou známe především díky portálu G.cz.

Kniha obsahuje vydatné množství české politiky, včetně nestravitelné porce Zemana a Ovčáčka. A navíc se možná ukáže i Babiš, teda pokud ho sněmovna nevydá.

TMBK tradičně láká na bizarní koláže, které si často propaguje Jan Kraus ve své show, a Dominik Landsman na roky prověřený humor, který do světa vypouští skrze oblíbený blog Deníček moderního fotra, který vyšel několikrát i knižně.

Továrna na debilno je ideálním dárkem pro všechny duševně nezdravé jedince, kteří se nejvíce baví, když dítěti spadne zmrzlina, nebo když nemohoucí důchodkyně uklouzne na ledě.

Podobné články

Doporučujeme

Další články