Toužíte po dobrodružství? I vy můžete řídit psí spřežení 300 kilometrů arktickou tundrou! – G.cz
Vyhledávání

Toužíte po dobrodružství? I vy můžete řídit psí spřežení 300 kilometrů arktickou tundrou!

Věnujete se outdoorovým sportům a sníte o výjimečném zážitku v severské přírodě? Pak byste neměli přehlédnout akci Fjällräven Polar, která v dubnu 2016 proběhne už popáté.

Ivan Brezina
Ivan Brezina 20.11.2015, 10:50

Účastníci budou řídit psí spřežení na trase cestu ze Signaldalen v Norsku až do lesů kolem Jukkasjärvi ve švédském Laponsku. Podmínky mohou být krušné i přesto, že dubnové počasí za polárním kruhem je relativně stabilní.

„Obyčejným lidem s běžným zaměstnáním chceme dát šanci objevit, jak úžasný může být outdoorový život v zimě,“ říká pořadatelka Sanela Krisat. „Chceme tím ukázat, že každý, kdo má správné znalosti a vybavení, může zažít dobrodružství na celý život.“

Více než 300 kilometrů dlouhou výpravu napříč arktickou tundrou může zažít každý, kdo má správnou výbavu a nadšení. Letos se jí zúčastní 22 borců z celého světa, ze kterých budou dva z České republiky. Chcete být mezi nimi? Stačí poslat zajímavé video nebo fotku z nějaké vaší už absolvované outdoorové akce s průvodním textem, ze kterého bude jasné, že pro zimní dobrodružství jste právě vy ten pravý.

Přihlásíte se přes váš FB profil a pak proběhne internetové hlasování. Výhercem se stane ten, jehož video nebo fotka získá nejvíce hlasů. Druhý účastník bude vybrán porotou. Více o pravidlech ZDE.

Své videa nebo fotky můžete do 10. prosince nahrát na www.fjallravenpolar.com. Tady je malá inspirace:

Anketa

Jaký je váš nejoblíbenější severský cestovatel?

Anketa se načítá...
Kategorie: 

A TADY si přečtěte, proč jsou Jamajští sprinteři nejrychlejší na světě.

Podobné články

Doporučujeme

Další články
Zavřít reklamu