Tom Hardy je Al Capone: galerie fotografií hercovy neuvěřitelné proměny v "mafiána všech mafiánů"

Příští rok se do kin dostane snímek s názvem Fonzo. Ten líčí poslední chicagské roky mafiánského bosse Al Caponeho a jeho následný pobyt ve vězení. Capone na sklonku života trpěl demencí a trápily ho vzpomínky na jeho brutální minulost. Hlavní roli v životopisném filmu získal Tom Hardy a ten teď na sociálních sítích fanoušky zásobuje fotkami z maskérny. Jeho proměna v asi nejslavnějšího gangstera je úžasná.

Znovuzrození Caponeho

Jméno Al(fonso) Capone zná zkrátka každý. Legendární představitel americké mafie 20. let minulého století měl život plný zbraní, krve a peněz. Jeho příběh na filmové plátno převádí režisér Josh Trank. Snímek se má jmenovat Fonzo – jako Alfonso – a v hlavní roli bude bezpochyby zářit Tom Hardy.

Herec, který už několikrát dokázal, že má neskutečný talent a zvládne celý film utáhnout i s minimálním počtem slov nebo maskou přes půl hlavy, se zcela vrhl do proměny ve slavného gangstera a své fanoušky zásobuje fotografiemi z maskérny i přímo z placu.

Fonzo by se podle prvních informací měl odehrávat v době, kdy Capone už roky seděl ve vězení. Zhruba tehdy se u něj začala projevovat demence, způsobená syfilisem, kterým se nakazil jako mladík. Trpěl paranoiou a trápily ho vzpomínky na jeho brutální mafiánskou vládu nad Chicagem. A právě ty budeme na plátně sledovat.

A tady 5 super filmů o dobývání vesmíru, které jste možná neviděli.


Komentáře