To nejlepší z Facebooku: IV. díl – Zákaz zákazů – G.cz
Vyhledávání

To nejlepší z Facebooku: IV. díl – Zákaz zákazů

Kopeme za vás v hlubinách sociálních sítí. Tady máte další nášup z nejlepších ulovených klenotů.

Nikola Nádvorníková
Nikola Nádvorníková 3.2.2016, 11:50

Tahle FB stránka mě baví. Zákaz zákazů vznikl relativně nedávno, asi jako reakce na zesilování dohledu nad svobodným konáním člověka v této zemi. Za chvíli nebudeme smět chodit do hospody bez reflexní vesty, kouřit před hospodou, opalovat se nazí před parlamentem, neslušně mluvit o Zemanovi, pálit si doma vlastní pálenky, chovat slepice na dvoře, pálit v kamnech dříví, nebo třeba jíst chutná ale tučná jídla.

Ne, nedělám si srandu, podívejte se kolem sebe – zákazů kolem nás přibývá, do očí se nám tlačí zákazy a nařízení, v uších máme zvuky amplionů řvoucí, kam nesmíme, a v ústech pachuť toho, že už ani netušíme, jak chutná nepasterizované mléko, protože je zakázáno ho prodávat.

Stránka Zákaz zákazů se trendu utahujících se šroubů kolem lidské svobody vysmívá, a když už nemůže všechny ty úřednické zakazovatele poslat do prdele, alespoň vyzobává ze dvorku obehnaného ostnatým drátem ty nejabsurdnější zákazy a příkazy v podobě cedulí, plastových vyhlášek a papírových rozkazů. Výborně, jen tak dál, nebo za chvíli budeme žít příběhy hrdinů Orwelova románu 1984!

1. Zenový rybolov

2. Studený oheň

3. Kašlu na to

4. Schizofrenie

5. Sám jak kůl v plotě

6. První slovo platí ...

7. Lidem vstup zakázán

8. Děti jsou odpad

9. Když blbci přemýšlejí

10. Lidský odpad

11. Vlhké sny

12. Chápavý primář

13. Smrt jim sluší

14. Brzy i u nás

Předchozí díl toho nejlepšího z facebooku najdete ZDE.

Podobné články

Doporučujeme

Další články