fb pixel Thom Artway v show (NE)BLÁZNI: V Austrálii jsem hrál na ulici, na začátku jsem neměl ani na jídlo, žít bych tam nechtěl – G.cz
Vyhledávání

Thom Artway v show (NE)BLÁZNI: V Austrálii jsem hrál na ulici, na začátku jsem neměl ani na jídlo, žít bych tam nechtěl

Zdroj: G.cz

Zpěvák Thom Artway (vlastním jménem Tomáš Maček) dnes patří k nejuznávanějším mladým muzikantům české hudební scény. Jeho písničky jsou hity a na nezájem fanoušků si nemůže stěžovat. Nebylo to tak vždycky. Jaká byla cesta k úspěchu tohoto kluka z Valašska a umí si představit žít někde jinde?

Jana Mrákotová
Jana Mrákotová 26.11.2019, 09:11

Tomáš Poláček o něm tvrdí, že je asi nejhodnějším zpěvákem na naší hudební scéně, dokonce by se nerozpakoval půjčit mu peníze. Pravdou je, že Thom půdobí dojmem "hodného kluka od vedle." Je milý, vlídný, má bezpochyby talent. Jeho písničky jsou hity. První singl I Have No Inspiration vydal v roce 2015 a hned se stal hitem, který ovládl české hitparády. Jako busker začínal u Lennonovy zdi v Praze na Malé Straně. V roce 2013 nahrál EP Still Standing Unknown. V té době také strávil pět měsíců v Austrálii, kde se věnoval cestování a pouličnímu hraní. Na Austrálii vzpomíná rád, ale ne vždy to tam pro něj bylo růžové. Otevřeně přiznává, že neměl v počátcích ani na jídlo, a že žít by tam nechtěl.

Další díl nové talk show Tomáše Poláčka (NE)BLÁZNI si pusťte právě teď.

Podobné články

Doporučujeme

Další články