fb pixel The Rozhovors: Populární pražský stand-up komik Nikola Džokič o nákupu stovky cheesů a problémech se jménem – G.cz
Vyhledávání

The Rozhovors: Populární pražský stand-up komik Nikola Džokič o nákupu stovky cheesů a problémech se jménem

Na internetové televizi OneTV.cz se objevil další díl talk show The Rozhovors, ve kterém se tentokrát představil populární pražský komik se srbskými kořeny Nikola Džokič. Moderátor Filip Čermák ho klasicky vyzpovídal, jak se sluší a patří. Dejte si to.

Martin Miko
Martin Miko 12.9.2019, 16:01

Rozhovor s Nikolou Džokičem

V Glo lounge v pražském Vnitroblocku se před nedávnem natáčel další díl pořadu The Rozhovors, který si vzal opět na starost náš nenahraditelný moderátor Filip Čermák. Ten si do své talk show tentokrát pozval českosrbského stand-up komika a IT analytika Nikolu Džokiče, který se vyznačuje tím, že pivo pije ze zásady pouze ze zavařovačky.

„Ty jsi v Čechách trošku jinej už jenom proto, že máš holčičí jméno,“ otevřel Filip interview s Nikolou. Výsledkem byla smršť vtipných historek o tom, jak si ho mnohokrát spletli s dívkou. Nikolovi však jeho křestní jméno nevadí, naopak je za něj rád.

Celý rozhovor se tradičně vede v odlehčeném stylu. Co si Nikola myslí o Češích? Jaký má názor na TV Barrandov? Kde bere inspiraci ke tvorbě svých stand-upů? A proč si koupil 100 chesseburgerů v McDonaldu? Toto a mnohem víc se dozvíte v nejčerstvějším díle Čermákově talk show.

A zde je 28 věcí, které se stanou až zemře legendární Karel Gott.

Podobné články

Doporučujeme

Další články