fb pixel Tesco otvírá nový supermarket v Uherském Ostrohu – G.cz
Vyhledávání

Tesco otvírá nový supermarket v Uherském Ostrohu

Zdroj: Tesco

Společnost Tesco dnes otevřela novou prodejnu v Uherském Ostrohu. Supermarket o prodejní ploše přes 750 m2 nabídne zákazníkům bohatý sortiment potravin včetně čerstvého pečiva, ale také nepotravinářské zboží a produkty sezónní nabídky. O pohodlí zákazníků se postará 17 zaměstnanců provozovny.

redakce G.cz 8.6.2023, 13:42

Nový supermarket ve Veselské ulici nabídne zákazníkům otevírací dobu od 7:00 do 20:00 hodin a disponuje vlastním parkovištěm s kapacitou 40 míst.

„Jsem velmi ráda, že se supermarket Tesco objeví i na mapě Uherského Ostrohu, a věřím, že zákazníci ze Zlínského kraje ocení moderní prostředí a širokou nabídku kvalitních potravin i sezónního zboží za atraktivní ceny,“ říká Katarína Navrátilová, generální ředitelka Tesco pro Českou republiku.

Supermarket byl navržen a zkonstruován tak, aby zákazníkům nabídl veškerý komfort od začátku až do konce jejich návštěvy, kromě klasických a samoobslužných pokladen budou moci návštěvníci prodejny využít i pohodlný nákup prostřednictvím služby Scan&Shop ve svých mobilních zařízeních. Supermarket využívá elektřinu výhradně z obnovitelných zdrojů a mnoho moderních technologií na úsporu energií, například LED osvětlení či zmodernizované chladicí boxy.

„Tesco pokračuje v naplňování závazku dál růst a investovat na českém trhu, kde dlouhodobě působí. Velké poděkování patří všem kolegům, protože jen díky jejich skvělé práci dokážeme být ještě blíže našim zákazníkům a jejich potřebám,“ dodává Katarína Navrátilová.

Pro společnost Tesco je otevření pobočky v Uherském Ostrohu důležitým krokem v rámci plánovaného růstu a zároveň závazkem působit jako odpovědná firma a podporovat místní komunity v Uherském Ostrohu a přilehlém okolí. Při příležitosti otevření nové prodejny firma podpoří darem v celkové hodnotě 50 000 Kč Dětský domov Uherský Ostroh.

TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články