fb pixel Tesco otevřelo nový supermarket v Jesenici u Prahy – G.cz
Vyhledávání

Tesco otevřelo nový supermarket v Jesenici u Prahy

Společnost Tesco dnes otevřela zbrusu nový supermarket v centru města Jesenice. Na prodejní ploše téměř 1000 m2 naleznou zákazníci vše pro svůj pohodlný a rychlý nákup – od čerstvé pečiva a zeleniny, přes trvanlivé potraviny až po domácí potřeby. Prodejna má dva vstupy a disponuje 36 parkovacími stáními. O pohodlí a vynikající zákaznický servis se stará více než 20 zaměstnanců prodejny.

Redaktor
Redaktor 24.9.2021, 14:58

Od dnešního rána mohou zákazníci v Jesenici využívat služby nového supermarketu Tesco. Nachází se přímo v centru města v ulici Zbraslavská 68. „Máme radost, že po delší době můžeme otevřít nových obchod Tesco a v prostředí moderní prodejny nabídnout zákazníkům široký sortiment potravin a dalšího zboží. Věříme, že zákazníci ocení dobrou dostupnost, čerstvost s důrazem na kvalitu a řadu unikátních produktů a služeb,“ říká Katarína Navrátilová, generální ředitelka Tesco pro ČR.

Nový supermarket Tesco se nachází v objektu, kde byla dříve provozována smíšená vietnamská prodejna. Prostor prodejny prošel zásadní modernizací, aby odpovídal potřebám nové prodejny. Zákazníci jistě ocení novou pekárnu, široký sortiment potravinového i nepotravinového zboží od lokálních dodavatelů včetně spotřebního zboží. To vše na celkové prodejní ploše 955 m2. Obchod bude mít dva vchody a pro zákazníky je na dvou parkovištích k dispozici 36 parkovacích míst. V rámci prodejny bude pracovat více než 20 zaměstnanců. Obchod bude otevřen od pondělí do neděle vždy od 7:00 do 21:00.

Zákazníci zde budou moci uplatit všechny výhody, které nabízí věrnostní program Clubcard a naleznou zde i služby virtuálního operátora Tesco Mobile. Pro rychlejší nákup budou moci využívat samoobslužné pokladny. Nový supermarket Tesco v Jesenici plně odpovídá potřebám našich zákazníků na rychlý a pohodlný nákup.

TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články