Teroristická “výzva” Angely Merkelové: ta dáma je už naprosto nesvéprávná – G.cz
Vyhledávání

Teroristická “výzva” Angely Merkelové: ta dáma je už naprosto nesvéprávná

​Čím víc útoků, tím budeme silnější. Nakonec se díky islamistům staneme nejsilnějšími na celém světě!

Ivan Brezina
Ivan Brezina 16.9.2017, 14:41

V pátek došlo hned ke třem útokům islamistů najednou. V Paříži napadl terorista hlídkujícího vojáka nožem, ve francouzském městě Chalon-sur-Saône mlátil s výkřiky „Alláhu akbar!“ dosud neidentifikovaný muž náhodné chodce kladivem a v londýnském metru vybuchla bomba. „A já už předem vím, s čím to rozhodně nesouvisí, heč!“ žertoval jsem trpce na Facebooku. A taky jsme se málo otevřeli, málo jsme tolerovali, málo jsme se semkli…

Ano, je to temný humor, ale nic jiného než hořký ironický úsměv nám bohužel nezbývá. Můžeme si už jen dělat legraci z prázdných frází evropských politiků, kteří nemají absolutně žádný recept, jak útokům teroristů zabránit. Vždycky, když k nějakému dojde, proto místo činů jen zazní jalové kecy. V nejlepším případě se politici chytí za ruce a projdou ulicemi.

Velmistryní frází je Angela Merkelová – žena, které na podzim 2015 do Evropy v rozporu s mezinárodním právem pozvala více než milion cizinců z rizikových oblastí, a to bez jakéhokoli prověření. Se skutečnými uprchlíky se k nám tak díky německé kancléřce dostali i teroristé vyslaní Islámským státem.

Už tehdy nás Merkelová krmila řečmi o tom, že prý je imigrační vlna “výzva” a “příležitost do budoucna”. Později nikdy nepřiznala, že bezhlavé otevření hranic byla chyba. „Můj postoj k horní hranici počtu imigrantů je známý,” dodala k tomu letos v srpnu. “Nechci ji. Nepovažuji ji ani za realizovatelnou.” Takže Merkalová zve do Německa “hosty” dál a po ostatních zemích požaduje, aby se o ně s Němci podělili. Neuvěřitelné!

Německá kancléřka mluví stejně prázdně a jalově jako mluvili před listopadem 1989 komunisté se svým „Žijeme lépe, žijeme radostněji“, „Dohnat a předehnat“ a „Socialismus vítězí“. Zatím nejbizarnější výrok z jejích úst padl teď v pátek. Po teroristickém útoku v londýnském metru Merkelová řekla, že prý nás to může posílit. "Je to výzva, před kterou stojíme všichni,” dodala. Jenže jakmile vám někdo tvrdí, že je něco “výzva”, měli byste zpozornět. Tohle manipulativní slovo z marketingových příruček znamená v překladu do normálního jazyka něco jako: „Ty na mne hezky makej, a já si zatím uvařím kafíčko.“

Takže se těmi noži, kladivy, bombami, náklaďáky a dalšími vražednými zbraněmi prostě nechme „posílit“. Bizarní logika Merkelové je neúprosná: čím víc Evropanů islamisté zabijí, tím budeme silnější, a až nás vyvraždí všechny, budeme nejsilnější. Taky máte pocit, že ta dáma je už naprosto nesvéprávná?

A TADY si přečtěte, jak v Německu desetitisíce imigrantů přecházejí do ilegality.

Podobné články

Doporučujeme

Další články