Teplo v Kremlu: sílí podezření, že Vadimir Putin je kryptobuzna – G.cz
Vyhledávání

Teplo v Kremlu: sílí podezření, že Vadimir Putin je kryptobuzna

Kdo nejvíc nenávidí gaye? Gay, který nemá odvahu přiznat si, že je gay.

Ivan Brezina
Ivan Brezina 17.6.2016, 16:00

Američan Omar Mateen před několika dny vystřílel gay klub Pulse ve floridském Orlandu. Zabil 49 homosexuálů a zranil dalších 53, než ho zastřelila přivolaná policie. Stal se tak nejhorším sériovým střelcem v dějinách USA a třetím nejhorším na světě (po Andreasi Breivikovi a korejském střelci Woo Bum-konovi z roku 1982).

Nejdřív se spekulovalo o Mateenově napojení na Islámský stát, který, jak známo, homosexuály popravuje coby „odpadlíky od víry“. Pak se ale ukázalo, že motivem bude spíš Mateenova nevyřešená sexuální orientace. Návštěvníci gay klubu Pulse vypověděli, že tam často sám chodil a pokoušel se tam balit muže. Jeho přátelé potvrdili, že se několikrát pokoušel svádět i je. Navíc se ukázalo, že se zaregistroval na seznamce pro 4% muže na mobilní aplikaci Jack’d.

Vše tedy nasvědčuje tomu, že Mateen vraždil pod vlivem psychických problémů, kterými trpí tzv. kryptobuzny – tedy muži s bisexuální nebo 4% orientací, kteří to odmítají přiznat jak sami sobě, tak i svému okolí. Zoufale se snaží udržet dekórum „normálního chlapa“, často se dokonce i ožení, ale jejich vrozená sexuální orientace je prostě silnější. Bojují s ní a opakovaně selhávají. Postupně pak celkem logicky začnou nenávidět jak sami sebe, tak i homosexuály, kteří provedli coming-out a vyrovnali se tak se svým nitrem.

Právě proto taky mužům s 96% orientací homosexuálové vadí jen naprosto výjimečně. Mluvím sám za sebe. Od dětství vím, že mne přitahují ženy, a právě proto mne muži se 4% orientací vnitřně nijak neohrožují. Prostě to mají jinak, což mi nebrání, abych s nimi normálně komunikoval. Mezi gayi mám i pár dobrých kamarádů. Jejich sexuální orientace je mi srdečně ukradená, a jim zase ta moje. Je to stejné, jako když se vám líbí blondýnky a vašemu kamarádovi naopak brunetky. No a? Pro vnitřně srovnaného 96% muže prostě 4% orientace jiného vnitřně srovnaného muže není tématem, které by jakkoli řešil.

A právě proto je tak zajímavá homofobie v dnešním Rusku. Vladimir Putin už před třemi lety podepsal kontroverzní zákon, který pod pokutou zakazuje „propagaci homosexuality“. A co se stalo teď po masakru v Orlandu? Dva ruští gayové chtěli před ambasádu USA v Moskvě položit květiny a uctít tak památku devětačtyřiceti postřílených návštěvníků 4% klubu. Zatkla je policie a odvezla k výslechu.

V Rusku je prostě trestné už i kondolovat povražděným gayům. Napadá mne jediné možné vysvětlení: Vladimir Putin je kryptobuzna s nevyřešenou sexuální orientací. Jen proto mu nejspíš tak strašně vadí, že to jiní muži mají v posteli jinak. Respektive vlastně stejně jako on…

Anketa

Je podle vás Vladimir Putin gay?

Anketa se načítá...

A TADY si přečtěte, proč jsou čeští policajti pro srandu králíkům.

Podobné články

Doporučujeme

Další články