Tak to je bomba! Náš národní poklad Lucka Vondráčková se vrátí zpět do Čech s cílem spasit naši kulturu – G.cz
Vyhledávání

Tak to je bomba! Náš národní poklad Lucka Vondráčková se vrátí zpět do Čech s cílem spasit naši kulturu

Neuvěřitelné se stalo skutečností. Náš národní poklad, mladší sestra Helenky Vondráčkové a několikanásobná věčně mladá stříbrná slavice Lucka Vondráčková se po několika letech strávených v Kanadě vrací zpátky do České republiky. Na letišti ji přivítalo několik tisíc věrných fanoušků a fanynek. Atmosféra by se dala přirovnat k vítězství v Naganu.

Dirk Diggler
Dirk Diggler 9.8.2018, 09:29

Český národní poklad se vrací do Čech

Češi jsou štěstím bez sebe, jelikož jejich národní poklad, v podobě stále ještě zachovalé zpěvačky s dětským obličejem Lucky Vondráčkové, je zpět v Česku. „Lucka byla už od dob Džín naším národním pokladem. To, že se vrátila zpět do Čech je jedině dobře pro její kariéru. Vše zlé je pro něco dobré, Lucko! Tvoje písničky se smysluplnými texty, které zněly pravidelně z rádia, mne držely nad vodou po celou dobu, cos byla v Kanadě. Počítej s tím, že letos se osobně postarám o to, abys vyhrála Zlatého Slavíka místo Lucky Bílý,“ vzkazuje jedna z vášnivých fanynek nebojácné Lucce, která se do Čech vrátila zachránit českou kulturu.

K celé situaci se nám vyjádřilo mnohem víc fanoušků. Jedním z nich je i pan Tonda. „Když Lucka emigrovala do Kanady, začal jsem poslouchat Ortel, protože ti zastávají opačný postoj k emigraci. Teď když se vrátila, tak sem v ní opět začal věřit. Je to totiž náš národní poklad, který bychom si měli hýčkat. Né jak ti sluníčkářský písničkáři, kteří nectí poctivý český pop jako naše Lucka. V jejích textech se vždycky najdu a pokaždé jinak.“

Samotná Lucie na svém Facebooku včera hbitě zareagovala všeříkajícím citátem, který nasbíral téměř 7 tisíc lajků. Píše v něm: „Láska se ptá přátelství: „Proč jsi na světě, když existuju já? Protože ty pácháš bolesti a rány, ale já je hojím.“ Díky vašemu přátelství díky kterému vím, kde mám domov. Vaše Lucie“. Po tomto velmi moudrém moudru se v komentářích začala objevovat další velmi moudrá moudra a dle statistik Facebooku se jedná o jeden z nejmoudřejších příspěvků v historii této sociální sítě. Tolik citátů neřekl ani prezident Miloš Zeman během své volební kampaně.

Nejzásadnější je fakt, že je Lucie Vondráčková zpátky a doufejme, že nás obohatí další deskou nebo minimálně další Tour s Michalem Davidem jako tomu bylo před pěti lety. Nyní můžeme jen doufat a v tichosti se modlit.

A zde se dozvíte, co zrovna dělá Tomio, když nezastavuje diktát EU a nebrání naše hranice.

Podobné články

Doporučujeme

Další články