Jaký tenisky zvolit na vánoční brigádku? Máme 5 tipů! – G.cz
Vyhledávání

Jaký tenisky zvolit na vánoční brigádku? Máme 5 tipů!

Zdroj: Footshop.cz
FootShop.cz
FootShop.cz 21.12.2016, 12:33

Vánoce jsou poměrně nákladnej svátek, takže si spousta z nás hledá nějakej ten melouch. Většinou to ale nejsou práce, kde by se člověk cítil světu nějak významně prospěšnej, takže když se k pocitu zmaru přidaj ještě puchýře z nepadnoucích tenisek, stanou se pro tebe Vánoce noční můrou! Ale protože naše vánoční dobrotivost je bezmezná, přinášíme 5 tipů, jak se obout na brigádku!

Prodej kaprů


Tohle není sranda. Voda, kapři, krev. To si žádá pořádnou výbavičku. Proto doporučujem upravený devadesátky od Nike, se kterýma se ti bude pohodlně vylovovat kapr, a když se náhodou při inspekci sekne tvoje váha o půl kila, lehce vezmeš roha.

Santování v obchoďáku


Chození v obleku Santy asi není úplně vrchol tvých kariérních ambicí, ale musíš se k tomu jako správnej Santa postavit čelem! Důstojnost už nezachráníš, ale svoje nohy ještě můžeš, aspoň pár světlých chvilek v práci ti dopřejou tyhle santovský Asicsy!

Sběr jmelí


Pokud nemáš povolení, nesmíš si jen tak vylézt na strom a futrovat si jmelí do ruksaku. My ale nejsme zákon, takže ti aspoň poradíme, jak být neviditelnej. S dobře zvolenýma teniskama s maskáčovým vzorem už si tě nevšimne ani jeden lesník.

Lineckej byznys


Každá správná pekařka má o Vánocích krom těsta zaděláno i na pořádnej cash. Běhání kolem trouby ale vyžaduje kvalitní tenisky, obíhání všech seniorů s cukrovkou se zbožím snad ani netřeba připomínat. Se zimní edicí Roshe Two se na cestě za bohatstvím určitě nenachladíš!

Prodej stromků


Drancování lesních školek není nic záviděníhodnýho, natož v nepohodlných teniskách. Proto se pro pohodlnou zlodějnu radši obuj do pohodlných Nikie Lunar Force 1 Workboot!

Podobné články

Doporučujeme

Další články