fb pixel 8 důvodů, proč se váš vztah nedožije letošních Vánoc – G.cz
Vyhledávání

8 důvodů, proč se váš vztah nedožije letošních Vánoc

Opustil vás? Našel si jinou nebo prostě jen nemá dost sil stát i nadále po vašem boku? Nelamte si u hlavu, co všechno jste udělala špatně. Důvod k jeho náhlému rozhodnutí je totiž mnohem prozaičtější. Přišel listopad.

Carrie Bradshitt
Carrie Bradshitt 16.11.2016, 16:15

Pokud jste byla neprávem nařčena z nevěry, kolaborace nebo sympatizace s hnutím Islám v České republice nechceme a dostala jste na to konto košem, nepokoušejte se o vysvětlování, sebeobhajování nebo snad přemlouvání za účelem udržení stávajícího vztahu a raději začněte uvažovat o výhodách stavu bez něj.

Tohle je 8 důvodů, proč by se váš vztah stejně do prosince rozpadl.

1. Pozitivní sentiment

Brouzdat se suchým listím, přemýšlet o životě po smrti a truchlit nad prchajícím mládím je mnohem působivější, děláte-li to sami. Melancholie a smutek se vás zmocní s mnohem větší pravděpodobností, když se ponoříte hluboko do sebe. Jen pokud vás nebude mít kdo držet za ruku nebo vám něžně šeptat do ucha, že nemusíte mít strach, protože jste na to dva, zakusíte skutečnou podzimní depku!

2. Méně výdajů

Čím větší náklonnost si k lidem vybudujete, tím vyšší očekávání od vás budou mít. A o vánočních dárcích to samozřejmě platí dvojnásob. Takže pokud vám váš drahý uštědřil kopačky právě v tomhle období, dost možná jste se mu nevešla do plánovaných vánočních výdajů.

3. Více čokolády

Když má žena chlapa, musí se o sebe starat o dost víc, než když si jednou za měsíc vyrazí na nějaké to rande. Chlupy musíte udržovat v určitých mezích, nemůžete si dovolit prozevlovat celý víkend v teplácích a vytahané a svetru po dědovi, flanelové pyžámko nahradí sexy košilka a tak dál. Pokud vám váš milí uštědřil podpásovku v podobě rozchodu, můžete se těšit z toho, že všechny mikulášské čokoládičky skončí u vás a rodina i přátelé vás v tom ještě budou podporovat.

4. Nové začátky

Pokud jste společně prožili nádherné jaro a léto, je na čase vyklidit pole a začít se připravovat na období hibernace, které na jaře opět vystřídá čerstvá zamilovanost. Proč se trápit všedností, když na světě je pořád tolik možností?

5. Druhé pokusy

Možná, že se s vámi váš přítel rozešel jen proto, aby se s vámi mohl zase setkat. Chvilkové odloučení přinese do vztahu nové napětí a energii, ze které budete moct čerpat zas do příštího rozchodu. A kdyby náhodou, alespoň si jej vyzkoušíte nanečisto.

6. Dlouhé večery

Jelikož podzimní a zimní večery se vlečou jako smrad, můžete je využít k mnohem bohulibějším činnostem než rodinné pohodě. Co takhle začít psát hororové scénáře, plést ponožky pro děti uprchlíků nebo se zvýhodněným tarifem telefonovat stejně zoufalé kámošce?

7. Firemní večírky

Začne to nějakým tím maturákem některého z (výrazně) mladších členů vaší rodiny, pokračuje to třídním srazem a mysliveckým plesem a končí to u vánočních večírků. Příležitostí pro setkání třetího druhu i mimovztahové zálety. Berte to tak, že vám váš milý vlastně udělal službu, abyste letos neměla černé svědomí!

8. Konec stereotypu

Dost dlouho jste se starala jen o to, co si uděláte k večeři, co dávají v kině, kdy navštívíte jeho rodiče a co si budete přát od tchýně k narozeninám... Buďte ráda za nové téma, které budete moct řešit s kamarádkami u vína a nové opodstatněné důvody, proč si budete MUSET koupit nové boty, kabelku a přestat držet dietu!

A TADY máte 9 důvodů, proč je čokoláda zdravá.

Podobné články

Doporučujeme

Další články