fb pixel Stupidní paradoxy bizarních seznamek: hledá se žena, ideálně subinka se silnou osobnost – G.cz
Vyhledávání

Stupidní paradoxy bizarních seznamek: hledá se žena, ideálně subinka se silnou osobnost

+ DALŠÍ 2 FOTKY + DALŠÍ 3 FOTKY

Dnešní generace zápasí kromě urputné snahy vyhnout se informacím o tom, s kým chodí Rytmus a co natočila Lucka Vondráčková, i s jinými problémy. Jedním z nejvýraznějších je fakt, že se i ve 21. století musí chodit do práce. Tím druhým, u kterého bychom se rádi na chviličku zastavili, jsou pak potíže spojené s osamělým životem...

Zuzana Hubeňáková
Zuzana Hubeňáková 22.11.2018, 10:42

Ach, ta láska

Jsou tací, kteří se nechtějí smířit s představou, že jednou, po dvoumiliontém telefonátu s maminkou na téma „kdy už si někoho najdeš“, raději svůj život ukončí tím, že si pustí ve smyčce písně Ortelu, a pak jen počkají, až jim mozek sám vyteče uchem. Závidějí botám, že jsou vždycky v páru. Chtěli by být svou vlastní ledvinou, aby měli parťáka. Takoví jedinci, kteří by raději byli dvojinci, hledají životní partnery, jak se dá.

A narážejí na fakt, že ono se to moc nedá. Všichni podobně staří jedinci v okolí jsou buď ženatí/vdané, nebo mají na obličeji velký mokvající vřed. Ti, kteří nemají manžela nebo manželku, ale ani vřed na obličeji, jej mají obvykle místo mozku. Není snadné si najít životního partnera ve věku, kdy vás už ani pojišťovák nechce vídat, protože ví, že děláte v korporátu a je vám kolem čtyřiceti, takže ze statistik vyplývá, že už nemá cenu rozjíždět žádné větší akce. To víte, infarkt nepočká.

Zoufalí jedinci se pak snaží vymanit ze stereotypu pracovních činností, najít si blízkou duši, zplodit strom a zasadit syna. Nebo tak nějak. Brázdí vody seznamovacích webů, hledají, anebo se nabízejí. Dojemné inzeráty o díře v životě jsme přes slzy dočíst nedokázali. Soustředili jsme se tedy na soft verzi inzerátů, ve kterých hledající zatím touží jen po vzrušujícím seznámení, ne rovnou po vážném vztahu.

V sekci On hledá ji jsme pak narazili na zajímavý fakt, který s vámi musíme probrat: muži, kteří se nesnaží ucpat díru v životě, se snaží naopak ucpat úplně všechny díry ostatní. Přiznávají drobnou vadu – manželství, ale nehodlají si kvůli tomu šlapat po štěstíčku. Jejich manželky jim možná jednou budou šlapat po kufříčku, až jim budou balit, ale kdo by to teď řešil.

Mužnost a síla vystupuje z většiny inzerátů, a to nadužíváním slova „submisivní“. Jeden gentleman hledá například ženu, která by byla „submisivního založení, silná osobnost, atraktivní vzhled“ a pozor, to je důležité, nepište, pokud to nesplňujete: „min SŠ“. Jestli to znamená středoškolačka, nebo Submisivní a Šukatelná se nám zjistit nepodařilo. Každopádně submisivní silná osobnost to jistě pochopila a brzy napíše. Jiný rošťák touží po ženě, která by nebyla „otrocká nula, kterou bych mohl zmlátit“, ale „žena, která na toto téma dokáže komunikovat“. Na toto téma komunikovalo už dost žen s policií, ale snad bude mít kluk štěstí a podaří se mu najít takovou, co si dá říct.

Zatímco mužská část nás udivila svou potřebou furt někoho třískat nebo ovládat, u inzerátů žen se ukázalo, že to dámská polovina začíná vzdávat. Zoufalé dotazy, zda „ještě existuje vůbec někdo, kdo ví, co je to věrnost? Kdo se dokáže podívat do očí a nelhat? Kdo dokáže naslouchat, ne jen poslouchat…“ střídá lakonické, stručné: „singl muž by tu byl?“.

Holky, nebyl. Všichni jsou ženatí a chtěj vám dát na budku.

Tak si radši přečtěte 25 vět, které říkají muži, aby se ženě dostali pod sukni.

Podobné články

Doporučujeme

Další články