fb pixel Stále nevíte, co pod stromek? Těmito dárky zaručeně uděláte radost – G.cz
Vyhledávání

Stále nevíte, co pod stromek? Těmito dárky zaručeně uděláte radost

Zdroj: pixabay.com

Vánoce ze rohem a vy stále nevíte, čím vaše blízké obdarovat? Pak nabízíme tipy na dárky na poslední chvíli, které udělají radost mužům i ženám.

Petra Járková 11.12.2019, 10:20

Předvánoční horečka dosáhla svého vrcholu, obchodní centra praskají ve šveh a vy na ty davy prostě nemáte nervy. Pak nezoufejte, sedněte k internetu a začněte objednávat, abyste měli své vytoužené dárky doma dřív, než přijde Ježíšek.

Perly pro šťastné ženy

Perlový šperk rozzáří oči každé ženě. Darované perly jsou navíc symbolem lásky a to ženy dobře vědí. Takový šperk je navíc nadčasový, vydrží dělat radost dlouhá léta a nevychází z módy. Perly také přinášejí štěstí, proto je luxusní a originální šperk s perlami vhodný jako vánoční dárek pro jakoukoli ženu.

Pálenka z muškatelek

Pálenka z hrušek muškatelek má sladkou chuť s typickou muškátovou kořenitostí. Je svérázná, silná a silně návyková. Pokud tedy chcete udělat mužskému osazenstvu radost opravdu kvalitním a delikátním destilátem, sáhněte právě po ní.

To nejlepší pro neposedné vousy

Balzám na vousy Gentleman s příjemnou dřevitou vůní je vyrobený v České republice a obsahuje bambucké a kakaové máslo a 5 olejů prémiové kvality. Ty jsou perfektní pro ochranu vousů a jejich péči díky vysokému obsahu vitamínů a esenciálních mastných kyselin. Při pravidelném používání budou vousy vyživené a hydratované.

Zakuřte si stylově a méně škodlivě

Společnost British American Tobacco představila novou verzi svého zařízení na zahřívání tabáku glo. Nese název glo nano a díky novému minimalizujícímu designu přináší uživatelům především větší komfort při jeho používání. Nová podoba neubrala nic na chuťovém požitku ani uživatelské přívětivosti zařízení, tudíž přináší jen samá pozitiva. Podle dostupných studií je v glo nano až o 95 procent méně škodlivin než v kouři z cigaret.

Splňte svým blízkým sen

Má někdo z vašich blízkých designérský talent? Pak neváhejte a podpořte ho v plnění jeho snu! Začněte pozvolna, a to dvoudenním interaktivním kurzem pro začínající designéry od školy designérských snů Intermezzo. Na kurzu se dozví, jak kreativní a smysluplná tato práce je a věřte, že bude z všeho dárku nadšený.

Plná peněženka potěší každého

Umíte si představit, že nakupujete a přitom získáváte peníze? Ano, skutečně je to možné. Přesně tak funguje on-line služba Plná Peněženka. Plná Peněženka spolupracuje s 500 e-shopy a pokud v některém z partnerských e-shopů nakoupíte, získáte až čtvrtinu peněz ze svého nákupu zpět. Není to sice na zbohatnutí, většinou se jedná o 5 – 10 %, ale pár tisíc ročně nenajdete na ulici. Cashback, jak této službě zákazníkům Plná Peněženka říká, využívá už víc než 650 000 lidí a získáte ho i při nákupech zlevněného zboží ve výprodejích. K tomu, abyste mohli získávat peníze už třeba za nákup vánočních dárků, stačí jediné, zdarma se registrovat na PlnáPeněženka.cz a nezapomenout se do e-shopu prokliknout přes Plnou Peněženku.

Podobné články

Doporučujeme

Další články