fb pixel Staňte se členem Tesco Clubcard a získejte slevové kupóny z adventního kalendáře – G.cz
Vyhledávání

Staňte se členem Tesco Clubcard a získejte slevové kupóny z adventního kalendáře

Zdroj: Tesco

Vánoční čas není jen o přípravách na Štědrý den a na příchod Ježíška. Je to také čas napjatého očekávání a postupného otvírání políček v adventním kalendáři. Ten obvykle mají zejména malé děti, ale i dospělí si zaslouží svůj vlastní adventní kalendář. A právě pro uživatele aplikace Clubcard si Tesco v letošním roce připravilo adventní kalendář, který svými slevami potěší úplně všechny zákazníky.

Redaktor
Redaktor 21.12.2020, 17:25

Všichni členové Clubcard, kteří se přihlásí či zaregistrují do aktuální verze mobilní aplikace, se mohou každý den těšit na zajímavé slevy a nabídky. „Stačí si ověřit, že mají ve svém chytrém telefonu nainstalovanou nejnovější verzi Clubcard aplikace, zaregistrovat se či přihlásit a pak si každý den aktivovat slevové kupony v adventním kalendáři. Každý kupon je platný sedm dní a podobně jako v kalendáři pro děti, i zde vás na Štědrý den čeká políčko se speciálním dárkem,“ vysvětluje Ondřej Horák, manažer věrnostního programu Clubcard.

V adventním kalendáři uživatelé postupně odkryjí například slevu na oblečení značky F&F, Lego, kosmetické balíčky značky Dove, slevu na nádobí Go Cook a dárkové balíčky s lihovinami. Zákazníci tak získají zajímavé slevy nejen pro nákup potravin na sváteční stůl, ale také získají slevy na vánoční dárky pro své blízké.

Adventní kalendář je aktivní od 1. prosince a končí 24. prosince 2020. Kupony lze otevřít tři dny zpětně. Platnost kuponu je sedm dní od data políčka. Vybrané kupony mohou mít delší platnost – bližší informace se dozvíte přímo v aplikaci.

TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články