fb pixel Sranda musí bejt: Instagram týdne vás zavede to epicentra zemitého humoru – G.cz
Vyhledávání

Sranda musí bejt: Instagram týdne vás zavede to epicentra zemitého humoru

+ DALŠÍCH 8 FOTEK + DALŠÍCH 9 FOTEK

V těchto dobách nám chybí legrace jako sůl. V posledních měsících se totiž většinou smějeme jen smutným a tragikomickým událostem, které předvádí naše vláda v souvislosti s nouzovým stavem a zvládáním covidové situace. Naštěstí tu máme internet plný zemitého humoru, jenž nám dokáže zaručeně zvednout náladu. Zdroj kvalitní zábavy naleznete i na účtu Hlína_vtipy, který jsme se rozhodli prohlásit za Instagram týdne.

Martin Miko
Martin Miko 12.2.2021, 16:06

Dávka zemitého humoru

Instagramem tohoto týdne se stává účet pod názvem Hlína_vtipy, jenž svým fanouškům přináší pravidelnou dávku zemitého humoru, jak sám uvádí. Vesměs se jedná o podobný druh dvojsmyslných vtipů, na něž narážíme například v Mártyho frcích, které dlouhodobě vytváří český rapper Řezník.

I když se zdá, že je doba zlá a není vidět světlo na konci tunelu, tak bychom neměli ztrácet naději. Na světě je naštěstí ještě mnoho filmů, seriálů a vtipů, které jsme neměli šanci poznat. Jedním z těchto zdrojů je i instagramový účet Hlína_vtipy, jenž nás baví pro svůj specifický a neotřelý humor. V následující galerii máme pro vás pár ukázek, takže si užijte sérii zemitého humoru a nezapomeňte ho začít sledovat.

Tak co na Hlínu říkáte? Za nás dobrý.

Podobné články

Doporučujeme

Další články