fb pixel Sport pro všechny pivaře: Beer yoga vás protáhne víc než šichta v putyce – G.cz
Vyhledávání

Sport pro všechny pivaře: Beer yoga vás protáhne víc než šichta v putyce

+ DALŠÍCH 5 FOTEK + DALŠÍCH 6 FOTEK

Vzhledem k tomu, že si 21. června připomínáme po celém světě Mezinárodní den jógy, bylo by dobré si připomenout i to, že existuje mnoho přístupů k tomuto systému tělesných cvičení. To má udržet vaše tělo a mysl v dobré kondici. Pro milovníky piva v roce 2015 dokonce vznikla takzvaná Beer Yoga, jež spojuje sportovní aktivitu s pitím lahodného moku. Není to geniální?

Martin Miko
Martin Miko 21.6.2021, 15:26

Beer Yoga pro všechny!

Jak spojit dva naprosto odlišné světy a donutit milovníky piva cvičit jógu? Nad tím se v roce 2015 pravděpodobně zamýšlely dvě lektorky jógy – Jhula a Emily. Rozhodly se spojit svoje dvě milované záliby. A tak před 7 lety vzniklo studio BierYoga, které zaujalo lidi po celém světě takovým způsobem, že se tato jóga velmi rychle začala cvičit v podstatě všude. Jde samozřejmě o recesi, jež však skvěle funguje na narozeninových oslavách, firemních večírcích nebo v rámci hudebních festivalů.

Tvůrci „pivní“ jógy upozorňují, že se na rozdíl od té klasické při cvičení spíše uvolníte a pobavíte, než abyste vykonávali nějaký velký fyzický výkon. Cvičení totiž střídá popíjení piva, což ocení primárně muži. Navíc se jedná o velmi nevšední zážitek, o který se večer můžete podělit v hospodě se svými přáteli.

A když už dnes slavíme ten Mezinárodní den jógy, bylo by dobré si v následující galerii ukázat několik základních cviků Beer Yogy, nemyslíte?

Zkusíte Beer Yogu, nebo to vidíte na klasické zvedání půllitrů v hospodě?

Podobné články

Doporučujeme

Další články