fb pixel Spolek LASO zve na bláznivou grotesku, s Majstrštykem vystoupí v Praze hned pětkrát – G.cz
Vyhledávání

Spolek LASO zve na bláznivou grotesku, s Majstrštykem vystoupí v Praze hned pětkrát

Zdroj: Divadelní spolek LASO

Divadelní a hudební spolek LASO zve všechny své příznivce na svou poslední inscenaci tradiční anglické detektivky pod názvem Náhlá smrt aneb Majstrštyk od autorů Billyho van Zandta a Jane Milmore. Známo je již 5 podzimních termínů, přičemž všechny se odehrají v říjnu a listopadu v pražském Divadle Na Prádle.

Martin Miko
Martin Miko 14.10.2022, 15:21

LASO představí novou hru

„Bývalá režisérská hvězda se zoufale chytá své poslední naděje – inscenace tradiční anglické detektivky Náhlá smrt. Jenže ten materiál, se kterým musí pracovat – namyšlení herci, nefunkční kulisy, potrhlá autorka, pochybný producent… Inscenace se mu drolí pod rukama a původní hra se čím dál víc mění na vražednou frašku, ve které jde o život všem zúčastněným. Ale „Show Must Go On. Za jakoukoli cenu.“ - Těmito slovy zve Divadelní a hudební spolek LASO všechny své příznivce na nově připravovanou divadelní inscenaci, která se odehraje hned v pěti podzimních termínech v pražském Divadle na Prádle.

Hru s pracovním názvem „Majstrštyk Tomáše Fleišera“ chystají tvůrci z LASA už několik měsíců. „Je to pro nás pro všechny velká challenge, protože na bláznivou grotesku je snadné koukat, ale docela těžké ji dobře nazkoušet – nicméně pracujeme na ní velmi intenzivně. Tentokrát se odehraje v poměrně složité, ale velmi profesionální scéně,“ vzkazují fanouškům.

Náhlou smrt od Billyho Van Zandta a Jane Milmore zrežíroval Petr Krajíček společně s Markem Králem a oba slibují velmi zajímavou podívanou i pro náročného diváka. Majstrštyk bude k vidění konkrétně v termínech 24., 30. a 31. října a následně 27. a 28. listopadu, přičemž vstupenky je už nyní možné zakoupit na portále Goout.net.

Tvůrce Majstrštyku si z minulosti můžete pamatovat například díky divadelním hrám Drazí pozůstalí, Popcorn nebo Rytíři kulatého stolu.

Podobné články

Doporučujeme

Další články