fb pixel Spolehlivý partner, který usnadní vaše podnikání – G.cz
Vyhledávání

Spolehlivý partner, který usnadní vaše podnikání

Zdroj: Anna Mrázek Kovačič

Nejspíš si pod zahraničním výrazem facility management představujete robustní a velmi nákladný systém správy nemovitostí, který si mohou dovolit pouze velké společnosti. Opak je však pravdou a statistiky posledních let ukazují, že v rámci optimalizace nákladů čím dál více firem využívá smluvní partnery – odborníky k organizaci úklidových služeb, technického provozu, nastavení energeticky úsporného režimu či jednorázové dezinfekce v době pandemie.

Komerční sdělení 13.5.2020, 13:40

Takovým odborníkem je také společnost ATALIAN. Již nějakou dobu uvažujete o tom, že byste služeb profesionálního „správce nemovitostí“ opravdu využili? A proč byste měli zvolit právě firmu ATALIAN?

Globální působení

Společnost ATALIAN je lídrem v poskytování širokého spektra služeb v oblasti facility managementu, a to jak na českém trhu, tak ve světě. Své výjimečné postavení ATALIAN získal díky globálnímu působení a zkušenostem s opravdu náročnými klienty. Již od svého založení ve Francii v roce 1944 ATALIAN zajišťoval špičkové služby na míru pro své renomované zákazníky.

V Čechách se běžně setkáte se službami ATALIAN na pražském letišti, v kancelářích největších bankovních společností, jako je ČSOB nebo Česká spořitelna. Pracovníci společnosti ATALIAN dlouhodobě spravují nemovitosti pro telekomunikačního giganta O2 nebo výrobce luxusních automobilů Mercedes Benz.

„Jsme schopní se postarat o váš projekt či zařízení v každé jednotlivé fázi výstavby nebo provozu. Pro naše klienty máme k dispozici veškeré dostupné inovace v oblasti služeb a technického zabezpečení,“ říká Jakub Jiroušek, Sales and Energy Division Director ve společnosti ATALIAN CZ.

Individuální potřeby

ATALIAN dokáže přizpůsobit své služby individuálním potřebám zákazníků. „Základním pilířem služeb společnosti ATALIAN je stále úklid, nicméně se více soustředíme na komplexnější službu pro klienty, takzvaný integrovaný facility management, který zastřešuje více služeb jedním manažerem zakázky, což klientovi usnadňuje správu celé nemovitosti, aby měl jeden kontakt, na který se může spolehnout, ať už se jedná o úklid, odvoz odpadu, nebo o servis klimatizace. Cílem společnosti ATALIAN je poskytovat komplexní správu objektů a dát zákazníkovi možnost se soustředit na svůj core business a neztrácet drahocenný čas sháněním opravářů různých profesí, revizních techniků, hlídání termínů zákonných zkoušek jednotlivých technických zařízení v objektu anebo sháněním dodavatelů v případě, že se rozhodne namontovat klimatizaci pro své zaměstnance. Na takovéto služby na nás spoléhá stále více klientů, ať už to jsou banky, komerční centra, prodejní plochy, nebo výrobní závody. V poslední době, kdy celá společnost bojuje proti covidové pandemii, je samozřejmostí, že poskytujeme nadstandardní péči v oblasti hygieny a sanitace,“ dodává Jakub Jiroušek.

Služby společnosti ATALIAN můžete využít ve výrobních a průmyslových podnicích, potravinářských provozech, obchodních a administrativních centrech. Poradíme si se školami a hotelovými objekty, máme zkušenosti s opravdu náročnou přípravou pracoviště pro zdravotnický a farmaceutický průmysl.

Ve společnosti ATALIAN klademe velký důraz na proklientský přístup a v režimu 24/7 řešíme vzniklé závady tak, abychom je odstranili maximálně efektivně a bez zásahu do pracovního chodu klienta.

https://atalian.cz/

TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články