Soutěžte s námi (nejen) o lístky na film Soudce

Obrázek uživatele Elsa K.
21.10.2014, 20:00
Aby se člověk dočkal odpuštění, musí sám odpustit.
Hank Palmer (Robert Downey Jr.) se z velkoměsta vrací domů, kde prožil celé dětství. To zní skoro jako idyla. Až na to, že mu právě zemřela matka a čeká (nebo spíš nečeká) tam na něho otec, se kterým si po letech oboustranné ignorace a nezhojených citových šrámech z minulosti zrovna dvakrát nerozumí. A ještě jedna drobnost. Jeho otec, maloměstský soudce (Robert Duvall) je podezřelý ze spáchání vraždy.   c © 2014 Warner Bros. Entertainment. All rights reserved.   Palmer se rozhodne zjistit pravdu a v průběhu pátrání obnovuje své spojení s rodinou, se kterou se téměř absolutně odcizil. A postupně zjistí, že na to, aby se člověk dočkal odpuštění, musí sám odpustit. Jak to celé dopadne? Nechte se překvapit! Stačí se zajít mrknout do kina.  

Tady je malá ochutnávka:

asaa © 2014 Warner Bros. Entertainment. All rights reserved. b © 2014 Warner Bros. Entertainment. All rights reserved. d © 2014 Warner Bros. Entertainment. All rights reserved. e © 2014 Warner Bros. Entertainment. All rights reserved. f © 2014 Warner Bros. Entertainment. All rights reserved. g © 2014 Warner Bros. Entertainment. All rights reserved. h © 2014 Warner Bros. Entertainment. All rights reserved. i © 2014 Warner Bros. Entertainment. All rights reserved.  

Společnosti Warner Bros. Pictures ve spolupráci s Village Roadshow Pictures uvádějí film "Soudce" režiséra Davida Dobkina (např. Nesvatbovi), ve kterém v hlavních rolích zazáří Robert Downey Jr. (Tropická bouře, filmová série Sherlock Holmes nebo třeba "franšíza" Iron Man), oskarový herec Robert Duvall (Tender Mercies, Crazy Heart) a držitelka nominace na Oskara Vera Farmiga (Lítám v tom, V zajetí démonů).

Ani obsazení vedlejších rolí nikterak nepokulhává. Ve filmu uvidíte také Vincenta D´Onofria (TV seriál Zákon a pořádek: Zločinné úmysly), Jeremyho Stronga (30 minut po půlnoci, Lincoln), Daxe Shepparda (TV seriál Famílie), Leightona Meestera (TV seriál Super drbna), držitele Oscara Melissu Leo (The Fighter, Krvavá přísaha) a Billyho Bob Thortona (Smrtící bumerang, Světla páteční noci) a mnohé další. Za zmínku stojí i, že na scénáři se spolupodílel Nick Schenk (má za sebou např. scénář k filmu Gran Torino) a spoluprodukoval ho i samotný herec Robert Downey Jr. spolu se svou manželkou Susan (stejně jako filmovou sérii o Sherlocku Holmesovi).   JUDGE_plakat_A1_Main © 2014 Warner Bros. Entertainment. All rights reserved.

Film Soudce uvidíte v  kinech od 23. října 2014

  Více informací nejen o tomto filmu naleznete na ZDE.   

 Chcete vyhrát volnou vstupenku do kina a další ceny?

Společnost Warner Bros. Pictures ve spolupráci s Village Roadshow Pictures vám přináší soutěž o 20 lístků na film Soudce a další tématické ceny (např. klobouček nebo tričko s logem filmu). Stačí správně zodpovědět jednoduchou otázku: Herec, který hraje ve filmu právníka Hanka Palmera byl nominován na Oscara za své výkony ve filmech Chaplin a Tropická bouře. Proslavil se také jako Iron Man a zahrál si i ve filmu Avengers.  Jak se tento herec jmenuje? Odpovědi zasílejte e-mailem na adresu:  vit.rosenbaum@bigbangmedia.cz. Good luck! Hat with stripe T-shirt_men              

Komentáře

Doporučeno pro vás