fb pixel Soukup youtuberem a zmizení Okamury: 5 věcí, které se stanou, až TV Barrandov navěky skončí – G.cz
Vyhledávání

Soukup youtuberem a zmizení Okamury: 5 věcí, které se stanou, až TV Barrandov navěky skončí

+ DALŠÍCH 8 FOTEK + DALŠÍCH 9 FOTEK

Česká republika na tom nikdy nebyla tak špatně. Nejprve prezident Miloš Zeman neuznal socialistického diktátora Nicoláse Madura venezuelským prezidentem, čímž pobouřil české komunisty. Nyní se dokonce ukázalo, že Rada pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) zahájila správní řízení se společností Barrandov Televizní studio. Nám nezbývá než doufát, že to neohrozí existenci naší oblíbené televize.

Martin Miko
Martin Miko 8.2.2019, 14:49

Co kdyby náhodou...

Vzhledem k tomu, že Jaromír Soukup včera oznámil, že chystá svůj další pořad pod názvem Politický kabaret, byla by obrovská škoda, kdyby RRTV narušila vysílání TV Barrandov, které milujeme. Co by se ale nedejbože stalo, kdyby naše nejoblíbenější televize doopravdy skončila?

1. Měli bychom spoustu volného času

Když je člověk poctivým divákem TV Barrandov, stojí ho to spoustu volného času. Soukup má sice nyní "pouze“ 7 televizních pořadů, ale brzy k němu přibude osmý - Politický kabaret. Do toho tu máte pořady jako jsou Záchranáři, Soudce Alexandr nebo soutěže typu Česká tajenka nebo Vtip za stovku. Kdyby TV Barrandov skončila, znamenalo by to spoustu volného času, který bychom nejspíš nedokázali využít.

2. Soudkyně Barbara skončí na pracáku

Jedna z nejdůležitějších osob na celém TV Barrandov by se v případě konce této televizní stanice, dostala na úřad práce, kde by se setkala s lidmi, kteří herecky reprezentují lidi, které skutečně soudí a řeší jejich vztahy nebo dluhy. O přivýdělek rovněž přijdou i amatérští herci, kteří "hráli“ v pořadu vedlejší role.

3. Český lid přijde o názory pana prezidenta

Jeden z nejoblíbenějších pořadu pod názvem Týden s prezidentem se stane minulostí. Každý týden jsme svědky rozhovoru Miloše Zemana a Jaromíra Soukupa, který se bedlivě ptá pana prezidenta na aktuální témata z uplynulého týdne. Z tohoto interview následně čerpají čeští novináři celý týden. Byla by škoda, kdybychom o pořad přišli a myslíme si, že náš prezident by byl rovněž smutný, přišel by tak totiž o velmi dobrou propagaci sebe sama.

4. Jaromír Soukup se stane youtuberem

Kdyby Jaromír Soukup přišel o všechny své pořady, nezbývalo by mu nic jiného, než se stát youtuberem. V podstatě by se nic nezměnilo, jen by své pořady prezentoval skrz internet, nikoliv celostátní televizi. Zásah bude sice menší, ale zato ušetří velkou spoustu peněz, které bude moct vložit do své politické kampaně.

5. Tomio Okamura nebude obden v televizi

Pro SPD by nastaly temné časy, jelikož by se Tomio Okamura neobjevoval každý druhý den v televizi. Bohužel už několik let odmítá návštěvu v Seznam zprávách, v pořadu 168 hodin i v DVTV, takže se v televizi už jen tak neobjeví. Ve volném čase si tak bude moct opět založit novou cestovní kancelář pro plyšáky. Tady vidíme budoucnost!

A zde je 7 rad pro Tomáše Řepku, které by si měl vzít k srdci.

Podobné články

Doporučujeme

Další články