Souboj žrádelních rozvozů v Praze má dalšího hráče: Uber Eats slibuje doručit žvanec do 40 minut – G.cz
Vyhledávání

Souboj žrádelních rozvozů v Praze má dalšího hráče: Uber Eats slibuje doručit žvanec do 40 minut

Vypadá to, že rozvozové službě Dáme jídlo přibyde další konkurent. Před pár týdny se na českém trhu objevila donášková služba Wolt. Ta však rozváží nejspíš jen na Václaváku a Staromáku, protože jakmile máte kancelář dál než kilometr od centra, máte smůlu. Nejnovější rozvozovou službou u nás je Uber Eats, který slibuje od začátku především dovoz do 40 minut a přes 100 restaurací v rámci širšího centra Prahy.

Martin Miko
Martin Miko 23.8.2018, 12:21

Už ne jen opilce z večírků, ale také jídlo bude Uber rozvážet. Nová služba Uber Eats bude prozatím jen Pražanům sloužit jako nový rozvoz jídla. V zahraničí služba podobně jako Uber funguje už několik let. Češi se však dočkali až nyní. Rozvážková služba Uberu slibuje především rychlé doručení vašeho jídla z více než stovky restaurací, které se nachází v širším centru hlavního města. Další výhodou je, že po vzoru Uberu uvidíte řidiče v reálném časě na mapě, takže budete mít o vaší dovážce maximální přehled.

Mezi prvními klienty Uber Eats je například Bahn-mi-ba, Potrefená husa, Ugo nebo Café Buddha. Co se týče pražkých částí, kam bude služba rozvážet, tak například v Holešovicích, na Palmovce, Žižkově, Vinohradech, Smíchově, Vršovicích nebo Karlíně si můžete v klidu objednat.

Zároveň nabízí práci všem řidičům, kteří mají zájem si přivydělat. Podmínky k přijetí jsou snadné. Stačí být vlastníkem automobilu, motocyklu nebo kola. Přihlásit se zároveň mohou i dosavadní řidiči Uberu, kteří mohou propojit rozvoz jídla i osob.

A zde jsou pochutiny, na které narazíte v rumunském Banátu.

Podobné články

Doporučujeme

Další články