Souboj žrádelních rozvozů v Praze má dalšího hráče: Uber Eats slibuje doručit žvanec do 40 minut

Obrázek uživatele Martin Miko
23.08.2018, 12:21

Vypadá to, že rozvozové službě Dáme jídlo přibyde další konkurent. Před pár týdny se na českém trhu objevila donášková služba Wolt. Ta však rozváží nejspíš jen na Václaváku a Staromáku, protože jakmile máte kancelář dál než kilometr od centra, máte smůlu. Nejnovější rozvozovou službou u nás je Uber Eats, který slibuje od začátku především dovoz do 40 minut a přes 100 restaurací v rámci širšího centra Prahy.

Už ne jen opilce z večírků, ale také jídlo bude Uber rozvážet. Nová služba Uber Eats bude prozatím jen Pražanům sloužit jako nový rozvoz jídla. V zahraničí služba podobně jako Uber funguje už několik let. Češi se však dočkali až nyní. Rozvážková služba Uberu slibuje především rychlé doručení vašeho jídla z více než stovky restaurací, které se nachází v širším centru hlavního města. Další výhodou je, že po vzoru Uberu uvidíte řidiče v reálném časě na mapě, takže budete mít o vaší dovážce maximální přehled.

Mezi prvními klienty Uber Eats je například Bahn-mi-ba, Potrefená husa, Ugo nebo Café Buddha. Co se týče pražkých částí, kam bude služba rozvážet, tak například v Holešovicích, na Palmovce, Žižkově, Vinohradech, Smíchově, Vršovicích nebo Karlíně si můžete v klidu objednat.

Zároveň nabízí práci všem řidičům, kteří mají zájem si přivydělat. Podmínky k přijetí jsou snadné. Stačí být vlastníkem automobilu, motocyklu nebo kola. Přihlásit se zároveň mohou i dosavadní řidiči Uberu, kteří mohou propojit rozvoz jídla i osob.

A zde jsou pochutiny, na které narazíte v rumunském Banátu.


Komentáře

Doporučeno pro vás