fb pixel 5 věcí, bez kterých se správný fanoušek neobejde – G.cz
Vyhledávání

5 věcí, bez kterých se správný fanoušek neobejde

Ve zkratce jsou to: pohodlí, fandící předměty, sytost, kamarádi a loajalita ke svému týmu, třebaže se mu zrovna nedaří.

komerční prezentace
komerční prezentace 17.4.2015, 16:54

Podle výzkumu* značky Snickers se více než polovina Čechů považuje za sportovní fanoušky. Snickers zase fandí jim. Na základě výsledků připravila značka praktické patero, které pomůže vytvořit z každého sportovního utkání nezapomenutelný zážitek, a k tomu soutěž o sady fandících nezbytností jako bonus. Možná se podaří přesvědčit i zbytek České republiky, že být fandou má něco do sebe...

Něco pro komfort

Intenzivní fandění neznamená pohodlí a posedávání na tribuně. Pokud ale vyrážíte na stadion, nezapomeňte na praktický podsedák. O přestávkách se můžete pohodlně usadit a nabrat energii na další poločas, nebo třetinu. Téměř 40 % respondentů by ho na tribuně ocenila.

Dejte o sobě vědět

Není nad to vyjádřit přízeň svému týmu s fandícím prstem nebo šálou nad hlavou. Zaručeně to podpoří atmosféru na stadionu i doma před televizí. Podle poloviny příznivců sportu fandící předměty nemůžou chybět.

Nedávejte šanci hladu

Většina dotázaných potvrzuje, že jedna z věcí ovlivňujících jejich naladění a chuť fandit, je hlad. Díky němu nejsou ve své kůži – méně se soustředí na hru (79 %) a nefandí tak intenzivně (70 %). Jen pětina respondentů je navíc úplně spokojená s nabídkou občerstvení na sportovištích. Nenechávejte nic náhodě. Snickers je ideálním řešením. Lahodná kombinace arašídů, karamelu a nugátu zalitá v čokoládě správně naladí každého hladovce. Navíc je díky praktickému obalu i velikosti okamžitě po ruce.

Vezměte správnou společnost

Fandění je pro Čechy společenská událost a nezáleží, jestli jsou přímo na tribuně, nebo doma. Téměř 80 % dotázaných si myslí, že zápas si člověk může plnohodnotně vychutnat i u televize a hlavně v dobré partě. Pozvěte přátele, vezměte rodinu a užijte si zápas společně.

Stůjte při svém týmu za každých okolností

80 % Čechů potvrzuje, že žádný sport se neobjede bez fanoušků. Fandění souvisí s loajalitou, sounáležitostí a pozitivním přístupem. Neváhejte podpořit svůj tým, ať už se mu daří, nebo ne. Jen tak si zápas užijte za každých okolností a vychutnáte tu správnou atmosféru!

O tři z pěti zmíněných věcí můžete soutěžit do 20. 4. 2015 na facebook.com/SnickersCeskoSlovensko. Ve hře jsou 3 skvělé „hladové sady“. Každá obsahuje maxi balení Snickers v hodnotě 500 Kč, k tomu nepřehlédnutelný fandící prst a pohodlný podsedák, vše zabalené do praktického batohu. Zbytek už je na vás!

Pokud nechcete být hladoví fanoušci, můžete navíc od 30. 4. do 17. 5. 2015 navštívit Snickers chill-out zónu v rámci Czech chill out zone by McDonald's na střeše obchodního centra Galerie Harfa a naladit tu správnou fandící formu. Získejte čokoládové tyčinky Snickers, zahrajte si stolní hokej nebo jen tak relaxujte na lehátku před tím, než vyrazíte podpořit svůj tým!

Soutěžte na Facebooku značky Snickers https://cs-cz.facebook.com/SnickersCeskoSlovensko! Ve hře jsou 3 skvělé „hladové sady“. Každá obsahuje maxi balení Snickers v hodnotě 500 Kč, k tomu nepřehlédnutelný fandící prst a pohodlný podsedák, vše zabalené do praktického batohu. Zbytek už je na vás! Nebuďte hladoví fanoušci!

Podobné články

Doporučujeme

Další články