fb pixel Směr Bali: záruka nezapomenutelných zážitků i nových přátelství – G.cz
Vyhledávání

Směr Bali: záruka nezapomenutelných zážitků i nových přátelství

Po prvním úspěšném podzimním pobytu ve Francii, který byl určen výhradně pro jednotlivce, se Single Fin přesouvá na Bali! Ne každému je příjemné jet na dovolenou sám, obzvláště tak daleko. Na ostrově bohů tak budou mít účastníci druhého pobytu s názvem Single Fin možnost nejen cestovat a surfovat, ale také se seznámit s novými lidmi a najít si kamarády nebo partnera nejen na surfování.

Redaktor
Redaktor 16.12.2019, 13:36

Jediný český surfový pobyt s názvem SINGLE FIN, pořádaný surfovou cestovní kanceláří Surf-trip.cz, je určen všem, kdo chtějí poznat nové přátelé s podobnými zájmy. Pobyt, který měl svou premiéru v Hossegoru, se v červnu 2020 přesouvá na exotické Bali. „První surf-kemp pro jednotlivce lze jednoznačně považovat za zdařilý! Bylo zajímavé sledovat, jak se z jednotlivců stává skvělý kolektiv a výborná parta,“ říká delegát Zbyněk Vítek a dodává: „Uspořádat obdobný kemp v exotické destinaci bylo pak přání několika klientů. A právě proto jsme se rozhodli zorganizovat obdobný kemp také na Bali.“

„Celý týden byla jedna obrovská zkušenost, kdy jsem se mohl učit surfovat, ale taky poznat jiný životní styl, který mě doslova pohltil. Měl jsem možnost poznat celou řadu skvělých lidí, kteří se na Single-Fin přihlásili. Někteří přijeli surfovat, jiní si pořádně užít dovolenou a někdo jel za seznámením. Záleží na každém, jakou cestu si zvolí,“ shrnuje pobyt Tomáš Půda, jeden z padesáti účastníků prvního pobytu.

Oblast Canggu, kde budou účastníci ubytováni, je momentálně nejvyhledávanější částí na Bali. Vyhlášena je krásnou zelenou přírodou a četností rýžových polí. Surfová lokalita plná jógových center, kaváren a skateparků má jedinečnou atmosféru a strategicky dobrou polohu pro výlety. Canggu je protkáno množstvím lokálních warungů i skvělých restaurací. Najdete zde řadu masérských salónů a wellness studií.

Organizátoři zdůrazňují, že SINGLE FIN není klasická seznamka, ale desetidenní pobyt pro ty, kdo hledají nové partnery a parťáky nejen pro surf, ale také na cestování a další dobrodružství. Vedle lekcí surfování je proto připraven i další program, od výletů a večerních parties, až po plavbu na katamaránu a společnou balijskou grilovačku.

Podobné články

Doporučujeme

Další články