fb pixel Smějeme se s ruskými agenty: Češi vše opět berou na lehkou váhu a tvoří internetový humor – G.cz
Vyhledávání

Smějeme se s ruskými agenty: Češi vše opět berou na lehkou váhu a tvoří internetový humor

+ DALŠÍ 4 FOTKY + DALŠÍCH 5 FOTEK

Kdyby v Česku vybuchla atomová bomba nebo bychom přišli všichni hromadně o práci, tak by Češi místo smutku a truchlení okamžitě sedli k počítači a začali by vymýšlet vtip a vytvářet koláže, které by následně zaplavily internet. V souvislosti se současným konfliktem jsme samozřejmě udělali to samé. A nejen my!

Martin Miko
Martin Miko 20.4.2021, 09:03

Jak udělat z terorismu humor?

Za posledních pár dnů se stalo v naší zemi tolik věcí, že jsme všichni zapomněli na covid-19 a začali hromadně řešit prapodivný útok ze strany ruských agentů, kteří nám zde před sedmi lety vyhodili do povětří muniční sklady ve Vrběticích. Prý se to ale stalo omylem, takže se nemáme čeho bát. Zvláštní je, že se tato událost odehrála v roce 2014, ale naše vláda se nám to rozhodla říct náhle po sedmi letech v sobotu v 8 hodin večer.

Člověk v už vážně neví, co si má myslet o chování vlády politiků v této zemi, protože i když prý prezident Zeman s vyhoštěním diplomatů souhlasí, tak se prý k celé situaci vyjádří až za týden. Nikdo tomu nerozumí, co bude celý ten týden dělat, ale třeba nám to v neděli vysvětlí.

V následující galerii naleznete koláže a hlášky, které k současné události létají světem internetu.

Nemáme to v naší zemi lehké, takže si pomáháme humorem.

Podobné články

Doporučujeme

Další články