Slované jsou kutilové Timové východu: 18 vychytávek, na které v západní Evropě nenarazíte – G.cz
Vyhledávání

Slované jsou kutilové Timové východu: 18 vychytávek, na které v západní Evropě nenarazíte

+ DALŠÍCH 14 FOTEK + DALŠÍCH 15 FOTEK

Vzhledem k tomu, že je Rusko a vlastně celá část Evropy na východ od Česka krajinou, kde je bizár na denním pořádku, rozhodli jsme se zaměřit i na pověstnou východní vychytralost. Ta je samozřejmě spojená s technologiemi a vychytávkami, které by nikoho ze západní Evropy nebo nedejbože z USA nikdy v životě nenapadly.

Martin Miko
Martin Miko 11.8.2019, 12:18

Šikovný východ

Nevíte, jak nahradit rozbité světlo u automobilu nebo jak opravit neopravitelné, aniž by vás to stálo majlant? Nechte se inspirovat ve východní Evropě. Slované jsou totiž etnikem vychytralým a moc dobře si dokáží poradit za každé situace, což rozhodně oceníte v následující galerii.

Ano, facebookové stránky s podtitulem Slavic jsou v posledních letech obrovským fenoménem, který je tolik oblíbený právě proto, že se mnohých věcech vidíme víc, než si přiznáme. Je jedno, jestli jde o zvyky, tradice, oblečení nebo různé kutilské vychytávky. Dříve se totiž věci opravovaly a ne kupovaly znovu, jako je tomu dnes.

Ano, vykradli jsme vaše oblíbené stránky na Facebooku a vytvořili z nich článek. Přiznáváme se k tomu bez mučení, takže to nemusíte zdůrazňovat na Facebooku v diskuzi desetkrát za sebou.

A zde se dozvíte 6 důvodů, proč je skvělé být gay.

Podobné články

Doporučujeme

Další články