fb pixel Co si vše zabalit na cesty? – G.cz
Vyhledávání

Co si vše zabalit na cesty?

Zdroj: Nuspring

Ať už se chystáte na čundr nebo do zahraničí, jistě chcete mít, co nejlehčí zavazadlo, ale přitom se vším potřebným. Kosmetika je občas prekérní záležitost, protože mnoho šamponů či sprchových gelů doma máme jen v neforemně velkém balení. My vám přinášíme tipy na přírodní kosmetiku na cesty, která je maximálně skladná, multifunkční a můžete si ji vzít i na palubu letadla. Výhoda přírodní a bio kosmetiky je také v tom, že je maximálně koncentrovaná, obsahuje málo vody, a tak dlouho vydrží.

Komerční článek
Komerční článek 5.6.2020, 10:19

Tuhé mýdlo

Kvalitní přírodní tuhé mýdlo je základ. Víte, že ho můžete použít nejen na tělo, ale i na vlasy, obličej a praní prádla? Navíc si ho na rozdíl od sprchového gelu či šamponu můžete vzít i do příručního zavazadla.

Zkuste tuhý šampon slovenské značky Ponio. Je vhodný i k mytí těla, praní prádla a uchovávat ho můžete v praktické plechové dóze. 30 g šamponu nahradí 200 ml tekutého šamponu či sprchového gelu.

Zubní pasta v tabletách

Další minimalistická věc na cestování jsou tabletky, které poslouží jako zubní pasta. Můžete si jich vzít přesný počet, aby vám vyšly na každý den. Stačí tabletu rozkousat a poté si vyčistit zuby běžným způsobem. Do letadla jako dělané. Pasta od My White Secret vám navíc pomůže zuby i šetrně vybělit.

Deodorant krystal

Přírodní deodorant od Purity Vision je v podstatě 100% krystal z antibakteriální minerální soli. Na pokožce zanechává velmi tenký minerální film. Rozkládá bakterie a zamezuje tak vzniku nepříjemného pachu. Praktické 60g balení vydrží opravdu dlouho.

Antibakteriální sprej Skin toner

Skin toner od slovenské značky Malina by vám neměl chybět doma ani na cestách. Můžete ho použít jako antibakteriální sprej na ruce i povrchy, ale také k zacelení ran a hojení vyrážek i akné. Je vhodný i pro děti a osoby s citlivou pokožkou. Neobsahuje žádné chemikálie.

Ochranná tyčinka na opalování

Jako spolehlivá a šetrná ochrana proti slunci poslouží Bio tyčinka na opalování Butterbean Organics SPF 30. Všude se vejde, třeba i do kapsy. Je odolná proti vodě, složení je zcela přírodní, šetrné a nezanechává bílý film.

Veškerou zmíněnou přírodní kosmetiku zakoupíte na e-shopu www.nuspring.cz.

Podobné články

Doporučujeme

Další články