fb pixel Sexuální útoky imigrantů na německých koupalištích: známe řešení! – G.cz
Vyhledávání

Sexuální útoky imigrantů na německých koupalištích: známe řešení!

​Angela Merkelová je pozvala, Angela Merkelová je musí vychovat

Ivan Brezina
Ivan Brezina 16.8.2016, 13:50

Stalo se to jen před pár dny. Gang šesti muslimů ve věku kolem dvaceti let vtrhl s výkřiky „Alláhu akbar!“ na nudistickou plovárnu v německém městě Geldern v severním Porýní-Vestfálsku. Nudismus prý totiž není v souladu s islámem. „Volali, že německé ženy jsou všechny kurvy a že nás proto zlikvidují,“ řekla jedna z nudistek, podle které útočníci označovali koupající se za „nevěřící“.

Nedivme se – muslimy nahota zjevně frustruje. Odhalenou ženu nikdy neviděli (často ani její obličej), a automaticky si ji proto asociují se sexem, který zatím většinou nezažili. Nechápou, že nahota v západní kultuře neznamená povolnost. Jenže to není izolovaný případ. Stalo se to jen půl roku po hromadných silvestrovských sexuálních útocích imigrantů na ženy v řadě evropských měst. A děje se to ve stejné době, kdy nejen na německých koupalištích dochází k celé řadě sexuálním útoků migrantů na ženy a děti. Viz třeba souhrnná zpráva.

Integrace „kulturně obohacujících přistěhovalců“ se prostě nedaří. Incident na koupališti v Geldernu je další důkaz, že naše hodnoty nepřijali a nikdy je nepřijmou. Chtít to po nich je asi stejně nesmyslné, jako kdyby evropské ženy jely na dovolenou do Egypta a tamní muslimové by po nich v souladu s islámskými zvyklostmi požadovali koupání v burkách.

Nejděsivější je ale nápad Federální asociace německých plaveckých profesionálů (BDS). Imigranti by prý mohli být trénováni na plavčíky, což by bylo „inkluzivní opatření, které by přineslo užitek všem“. Na první pohled by to byl klasický příklad „kozla zahradníkem“ a na druhý pohled je to nesmysl. Imigranti totiž většinou neumějí německy, nechápou západní zvyk koupání v miniaturních plavkách (nebo i bez nich), ale hlavně neumějí plavat. V libyjské poušti nebo v afghánských horách to není potřeba a navíc jim žádný imám v madráse neřekl, že je to podle Alláha důležité. Jen v Německu se letos utopilo asi dvacet imigrantů. Tihle lidé že by měli hlídat, aby se netopili Němci?

„Je důležité dát mladým uprchlíkům perspektivu,“ obhajoval bizarní nápad Ibrahim Yetim, integrační expert německé SPD. „Lidé z jiných kultur mohou rychleji rozptýlit nedorozumění,“ dodal Özlem Demirel, mluvčí Levicové strany. Jenže to je prostě zvrácené. Imigrantům, kteří se neumějí chovat podle našich pravidel, by měl být naopak zakázán přístup na evropská koupaliště.

Anebo je tu ještě jedno razantní a účinné řešení. Na Facebooku koluje údajná fotografie Angely Merkelové, která kdysi v mládí navštěvovala nudistické pláže:

Kdyby se německá kancléřka v rouše Evině prošla po tamních koupalištích dnes, sexuální frustrace imigrantů by rázem pominula. Konečně by si totiž uvědomili, že nahota automaticky nesouvisí s erotickou přitažlivostí. Angela Merkelová by to pro Němce měla udělat už z toho důvodu, že imigranty pozvala. Nejspíš to ale neudělá, aby náhodou z Německa zase neutekli…

Anketa

Vrušuje vás nahá Angela Merkelová?

Anketa se načítá...

Podobné články

Doporučujeme

Další články