Sériový vrah Samuel Little tvrdí, že zavraždil 90 lidí. Stane se největším zabijákem v historii USA? – G.cz
Vyhledávání

Sériový vrah Samuel Little tvrdí, že zavraždil 90 lidí. Stane se největším zabijákem v historii USA?

Samuel Little alias muž, který byl v minulosti odsouzen za vraždu tří žen, se nyní přiznal k tomu, že zabil 90 lidí. Americký sériový vrah, kterého FBI spojila celkem s 34 vraždami z let 1970 až 2005, má tak na svědomí třikrát víc lidí, než se původně předpokládalo. Pokud jsou jeho tvrzení pravdivá, stane se tak nejbrutálnějším sériovým vrahem v historii USA.

Martin Miko
Martin Miko 30.11.2018, 11:27

A máme tu šampiona!

Dnes je mu 78 let a pohybuje se jen díky invalidnímu vozíku, ale jestli se vyšetření jeho tvrzení potvrdí, bude uznaným vrahem, který zavraždil 90 osob, z čehož byla většina z nich ženského pohlaví. Samuel Little má za sebou poměrně pestrou kriminální minulost. Kromě toho, že byl odsouzen za znásilnění a ozbrojenou loupež, čelil v roce 2012 obvinění z drogových přečinů. V Los Angeles byl na základě testů DNA usvědčen z vražd tří žen, které měl zabít na konci 80. let. Všechny z nich zemřely stejným způsobem – zbitím a uškrcením.

Ačkoliv se k činům nepřiznal, v roce 2014 byl odsouzen. Nakonec dostal tři doživotní tresty bez možnosti odvolání a předčasného propuštění. Jeho styl vraždění se však podobal dalším desítkám vražd, které byly zařazeny do složky nevyřešených případů. Když se Samuel Little přiznal k vraždě Denise Christie Brothersové z Odessy v Texasu, rozhodl se tamní ranger James Holland, že zabijáka důkladněji vyslechne. Během toho se ukázalo, že Little má na svědomí 90 obětí v 16 státech USA, které stihl zavraždit mezi lety 1970 až 2005.

Littleovi je sice 78 let a je upoután na invalidní vozík, ale podle vyšetřovatelů mu paměť slouží velmi dobře. Některé z obětí dokonce dokázal nakreslit. Jediné, co si nepamatoval, byla přesná data, kdy vraždil, což je vzhledem k počtu 90 vražd asi logické. Jeho způsob zabíjení prý nezanechával stopy, jelikož jakožto bývalý boxer nejdříve ženy zmlátil, a pak je uškrtil, takže nebylo jasné, že šlo o vraždu. Nikde žádné výstřely ani řezné rány. Mnoho těchto vražd tak bylo klasifikováno jako nehoda nebo možné předávkování. Současné vyšetřovací metody jsou samozřejmě na jiné úrovni než v dobách, kdy Little vraždil.

Když bude Littleovi uznáno zavraždění všech 90 obětí, stane se tak nejhorším sériovým vrahem v historii USA.

A zde si myslíme, že stravenky pro zaměstnance jsou za zenitem a měly by být nahrazeny penězi.

Podobné články

Doporučujeme

Další články