Už sháníte dárky na Vánoce? Kupte droida z nových Star Wars! – G.cz
Vyhledávání

Už sháníte dárky na Vánoce? Kupte droida z nových Star Wars!

Malá roztomilá koule, droid BB-8 z nových Star Wars, je opravdová! A ode dneška si ji můžete pořídit coby hračku, která bude prostřednictvím vašeho smartphonu hlídat obývák a dělat radost malým i velkým.

Václav Rybář
Václav Rybář 4.9.2015, 11:50

Není divu, že se marketing rozhodl jako první oživit právě tuhle postavičku ze Star Wars, který už v prvním traileru ohromila malé i velké diváky. Pípající droid, připomínající kombinaci slavnějšího R2D2 a fotbalového míče, je ode dneška k dostání za 149,99 dolarů. Co za svoje peníze dostanete? Robůtka, který umí jezdit do všech stran, rozhlížet se a zkoumat okolí (kameru ovšem nemá), dokonce i sám v rámci autonomního módu bloumat po bytě a děsit domácí mazlíčky. Samozřejmě při tom všem roztomile pípá, což zprostředkuje váš mobilní telefon.

BB-8 funguje ve spolupráci s jablečným iOS a Androidem. V aplikaci můžete ovládat jak pohyb, tak rozhlížení, případně droidovi zadáte, že se má postarat sám o sebe. Je vyroben z lehkého, ale odolného plastu, takže přežije většinu srážek. A když se unaví, sám si řekne o umístění do dobíjecí základny. Schválně se mrkněte na video a sami se rozhodněte, jestli jste právě nenašli ideální vánoční dárek.

Bojíte se, že vám BB-8 ve spánku něco shodí na hlavu a úmyslně vás zabije? Nebojte, vraždící roboti jsou ještě hodně daleko. Zatím nás maximálně rozesmívají svou nešikovností.

Podobné články

Doporučujeme

Další články