Dalších 9 hotelů, ze kterých spadnete ze židle – G.cz
Vyhledávání

Dalších 9 hotelů, ze kterých spadnete ze židle

A nejradši byste dopadli do těchto designových skvostů "obklíčených" prostorem. Monumentální výhledy vás netrpělivě očekávají. Už balíte kufry?

Elsa K.
Elsa K. 3.7.2014, 12:00

Publikovali jsme článek na téma luxusní hotely. Jeden z našich čtenářů nám napsal, že pokud uděláme ještě něco podobného, vlastnoručně nám zarazí do zadnice kladívko na rozbíjení humřích krunýřů. Jeho milovaná žena se totiž rozhodla, že s ním hodlá mnohé z hotelů navštívit. On by přitom raději pod stan v albánských horách. Protože za 1) nádherných hotelů není nikdy dost, za 2) máme rádi ženy našich čtenářů, za 3) nevyhýbáme se zážitkům s lesklými pochromovanými kladívky, dáme si pár dalších hotelových tipů ještě do druhé nohy. Prvních 9 hotelů, ze kterých spadnete ze židle, si můžete prohlédnout TADY.  

1. Elounda Beach Yachting Club Villas, Kréta

krétakréta-interiérkréta3 Jedno z předních světových letovisek se nachází na pobřeží Kréty. Luxusní otevřené prostory, ničím nerušený výhled na Egejské moře a špičkový design, který navrhlo studio Davide Macullo Architects. Na všem tu ulpívá pel diskrétního bohatství beze stopy vulgarity.  

2. Hilton Hotel Pattaya, Thajsko

pattaya2pattaya3pattaya1 Krásný futuristický design v kombinaci s odzbrojujícím výhledem na oceán. Kromě dalších předností má několik restaurací, přičemž jedna je úžasnější než druhá.  

3. Ritz Carlton, Cancún, Mexiko

CANCUN2cancun1CANCUN4 Tento sofistikovaný hotel se na rozdíl od jiných cancúnských letovisek nachází v klidné lokalitě. Španělské designové vlivy jsou patrné na taškových střechách, kovaném železném zábradlí a fontánách, kterých je kolem habaděj. Podle hotelového průvodce se zdejší zaměstnanci chovají k hostům stejně srdečně jako k členům vlastní rodiny.  

4. Capella Ixtapa, Mexiko

capellaCAPELLA3CAPELLA2 V Mexiku ještě chvilku zůstaneme. V tomto kouzelném letovisku na úpatí kopce přímo nad Pacifikem to vypadá jako v pohádce. Jednotlivé apartmány jsou postaveny z jílu, kamene, mramoru a leštěného tvrdého dřeva. Navíc si tu užijete skvělou mexickou kuchyni a tequila poteče proudem.  

5. Hotel du Cap Eden Roc, Francie

eden3 eden1 eden2 Romantickým duším je určen tento rozkošný pětihvězdičkový jihofrancouzský hotel, který funguje už 100 let. Je to oblíbená destinace celebrit.  

6. Grand Hotel Mykonos, ostrov Mykonos, Řecko

mykonos2mykonos3mykonos Modrá je dobrá a komu by se bílá nelíbila. Obojího si v tomto hotelu, na který návštěvníci v revíčkách na Tripadvisoru pějí ódy, užijete dosyta.  

7. Burj Al Arab, Dubaj, Spojené arabské emiráty

plachta2plachta1plachta-restaurace2plachta-restaurace3 Jeden z nejluxusnějších hotelů světa, jehož interiér mírně zavání kýčem, se nachází na umělém ostrově postaveném 280 metrů od pobřeží. V tomto hotelu ve tvaru napnuté plachty se budete cítit jako v bavlnce. Nebo spíš jako v hebkých zlatých pilinách. 202 luxusních mezonetových apartmánů, osobní komorník, 9 prvotřídních restaurací (včetně podmořské) a barů, 4 bazény, soukromá pláž a transfer z letiště Rolls-Roycem nebo vrtulníkem. Tenhle přeheclý luxus samozřejmě není zadarmo. Naopak, Burj Al Arab je nejdražším hotelem světa. Za Královské apartmá zaplatíte téměř 19 000 dolarů.  

8. Armani Hotel Dubai, Burj Khalifa, Dubaj, Spojené arabské emiráty

mrakodrap5mrakodrap2 mrakodrap3 mrakodrap4 Protipól kýčovitého Burj Al Arab se nachází v nejvyšším mrakodrapu světa, ve kterém zabírá 11 podlaží. Za noc v elegantním luxusu utratíte 2400 dolarů. Design hotelu navrhl, jak je patrné z jeho názvu, slavný italský módní návrhář Giorgio Armani.  

9. Cambrian Hotel Adelboden, Švýcarsko

švýcarsko1švýcarsko2švýcarsko6švýcarsko3švýcarsko4švýcarsko5 Pokud si chcete vyčistit hlavu od každodenních stresů, není nic lepšího, než je rozpustit v křišťálově čistém horském vzduchu. Tenhle hotel je ideálním útočištěm pro workoholiky, kteří potřebují vypnout a zrestartovat.  Kosmopolitní design se tu snoubí s rustikálním a tomu všemu šéfuje úchvatná okolní příroda.
TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články