fb pixel 7 pádných důvodů, proč mít vousy – G.cz
Vyhledávání

7 pádných důvodů, proč mít vousy

Jste muž? Potřebujete mít vousy. Jste žena? Potřebujete muže s vousy. Mají totiž zásadní výhody...

1. Identifikační znak

sdfhgw sickofyournaughtiness.tumblr.com Už nikdy nebudete "ten tlustej" nebo "ten plešatej" - jedině "ten fousatej". Což je mnohem příjemnější, ne?

2. Příjemný zlozvyk

fgrw gifbin.com Rýpete se v nose? Koušete si nehty? S tím je konec, odteď si budete hrát se svými vousy a hladit si je, takže budete vypadat jako přemýšlivý člověk.

3. Snadná údržba

cse www.adventuresoncehad.com Pěna nebo gel, holicí strojek či břitva, voda po holení - to můžete vyhodit. Stačí nůžky nebo zastřihovač, a jste jako ze škatulky během pár vteřin.

4. Škrábou

dfwe tumblr.com Zkuste svými vousy přejet ženě po páteři. Vzrušením jí vstanou chlupy i tam, kde je nemá - vyzkoušeno.

5. Šetří pokožku

fge 4gifs.com Už žádný pořezaný obličej nebo agresivní voda po holení. Po každém oholení je vaše tvář sbírka mikroskopických zranění, která se mohou snadno zanítit. Toto riziko s mužným vousem odpadá.

6. Můžete vždy omládnout

H6pIxxL imgur.com Připadáte si staří, opotřebovaní a do starého železa? Oholte se, a budete vypadat jako mimino. Akorát vám pak budou vaše krásné vousy chybět, neustále si budete hladit bradu a ono nic. Takže si je zase necháte narůst.

7. Můžete střídat

ftgse www.gifbay.com Někdo střídá trička, kalhoty, boty, kravaty... To stojí peníze. Zkuste nový střih vousů a všichni si toho všimnou. "Hele, ty máš nový fousy?"

A TADY máte 11 překrásných tetování tvořených jednou linkou.

Podobné články

Doporučujeme

Další články