5 vůní, po kterých muži spolehlivě šílí

Nerozeznáme meruňkovou barvu od starorůžové, nevšimneme si, že žena má už týden nový účes. Ale náš nos nás nikdy nezklame...

1. Umyté ženské vlasy

perezhiltoncom perezhilton.com

Působí na nás jako bylinná Šanta na kočku. Můžeme si s nimi hrát celý den a nikdy neomrzí, jejich vůni můžeme fetovat celý den.

2. Grilované maso

wikimediaorg wikimedia.org

Zvířata mají svá práva. Především být chutná. Vůni grilovaného steaku poznáme na tisíc metrů, včetně stupně propečení. Už se vyrábějí i slaninové vonné stromečky do auta...

3. Střelný prach

tumblr tumblr.com

Zamířit, vypálit, nasát vůni. Když to bouchá, také to voní. Pak se divte, že se střelnými zbraněmi je tolik úrazů, když si je cpeme do nosu.

4. Spálený benzín

daidegasforumcoml daidegasforum.com

Podle vědců z laboratoří v Oxfordshiru se díky snížené sluneční aktivitě blíží nová doba ledová. My s ní bojujeme emitováním plynů, které planetu opět ohřejí. Ti největší milovníci spáleného benzínu jsou bohužel většinou mrtví, protože se zavřeli v garáži s nastartovaným autem.

5. Gelová vonítka do pisoárů

freprocz frepro.cz

Zní to divně, ale je to tak. Mohou vonět po citrusech, mangu, melounech a navíc vypadají velmi chutně. Na některých najdete varování, že nejsou k jídlu. Ano, až tak krásně voní!

A TADY máte 11 obyčejných zvuků, při kterých je nám prostě krásně.


Komentáře

Doporučeno pro vás