Jablko, hruška, obdélník nebo přesýpací hodiny? 4 rady, jak se připravit na léto – G.cz
Vyhledávání

Jablko, hruška, obdélník nebo přesýpací hodiny? 4 rady, jak se připravit na léto

Eliška Pešková 19.5.2016, 14:30

4. 1. Typ postavy: jablko

Podíváte se do výlohy a vidíte úžasné oblečení, které když si oblečete, vypadá hrozně? Máme pro vás pár rad, které vám při výběru oblečení pomůžou. Pokud máte tvar postavy podobný jablku, měli byste svým oblečením odpoutat pozornost od bříška a vaší váhy. Polichotí vám střih áčkový, šaty a topy do pasu. Rozhodně se vyhněte oblečení, které vám obepne celé bříško. Vyhněte se krátkým bundičkám, přiléhavým džínsům a legínám. Slušet vám naopak budou tuniky, volné topy a kalhoty tzv. roury. Noste pásek těsně pod hrudí, skvěle vám vytvaruje postavu a odpoutá pozornost od vaší váhy.

1. Typ postavy: jablko

3. 2. Typ postavy: hruška

Pokud máte dominantní boky, klaďte důraz na ramena, abyste vyrovnali vaší figuru. K tomu můžete využít šátky, výrazné náhrdelníky, nebo pašmínu. Vybírejte si topy vzorované, široké nebo zdobené na ramenou. Opticky zvýrazníte ramena také širokým výstřihem nebo nabíranými rukávy. Vyhněte se minisukním, upnutým sukním a těsným kalhotám. Vybírejte radši tzv. rourové kalhoty a sukně do tvaru A. Noste tmavé barvy v dolní polovině těla a na horní volte výrazné a vzorované.

2. Typ postavy: hruška

2. 3. Typ postavy: obdélník

Pokud nemáte přirozeně ženskou siluetu těla, měli byste používat oblečení a doplňky, které vám ji pomůžou vytvarovat. Důležité je dobré spodní prádlo, které vám pomůže zdůraznit ňadra. Pak stačí pásek do pasu, bokové kalhoty nebo topy, které končí u boků, a máte krásnou ženskou siluetu přesýpacích hodin. Jako málokdo si můžete dovolit upnuté kalhoty, tzv mrkváče, ale doplňte je o top, který podpoří vaši siluetu.

3. Typ postavy: obdélník
Zobrazit další

Podobné články

Doporučujeme

Další články