Sámer se ukázal v medovém klubu, kde o erotické hrátky není nouze!

Obrázek uživatele Dirk Diggler
20.9.2017, 11:09

Oblíbený zpěvák Sámer Issa (32) se v posledních týdnech soustředí na vydání své nové desky. Objevil se ovšem i na otevírací party luxusního klubu Honey, v němž o krásné ženy a erotiku není nouze. Redakce G.cz ho přistihla při flirtování se dvěma lolitkami, které na něm mohly oči nechat. A nikdo se nedivil, protože prostory podniku, kam SuperStar zavítal, nabízejí hodně netradiční zábavu!

Bývalá hvězda Superstar se umí skvěle bavit

Od pěvecké show SuperStar, v níž talentovaný zpěvák dominoval, uplynulo už mnoho let. Přesto Sámer neztrácí na popularitě především u žen. A důkazem toho byla přítomnost dvou krásek, které se na zpěváka během akce v nově otevřeném klubu Honey vrhly. „Šlo jen o kamarádky, se kterými jsem se na akci seznámil. Možná to dělalo prostředí luxusního klubu, kde se scházejí vlivní a bohatí lidé, ale nic jsem s holkama neměl. Po akci jsem odešel domů.

Nicméně jsem se skvěle bavil a hrozně mi udělalo radost, když v pozdních hodinách dorazila i moje kamarádka a kolegyně ze SuperStar Martina Balogová,“ popsal Sámer Issa, co v podniku, kde o erotiku není nouze, dělal. Ze snímků je patrné, že v luxusním klubu, který se nachází na pražském Žižkově, si Sámer večer skvěle užil.

Nová deska prý vyjde brzy

Sámer v srpnu 2016 vydal singl Sámer, ke kterému natočil videoklip. O hudbu se tehdy postaral Jan Salák a Martin Dryman. O text se tehdy postaral fotograf Dereck Hard. Od té doby jsme se od zpěváka neslyšeli nic nového a měl tedy spoustu času na tvorbu spousty nového hudebního materiálu, který zúročí na chystané desce.


Komentáře