fb pixel Rychle než to smažou: Rapper Řezník do světa vypustil trailer k filmu Párty Hárder – G.cz
Vyhledávání

Rychle než to smažou: Rapper Řezník do světa vypustil trailer k filmu Párty Hárder

Zdroj: Z filmu Párty Hárder

Pokračování všehoschopné teenagerské komedie Párty Hárder bude již brzy. Rapper Řezník alias Martin Pohl o filmu dává vědět čerstvým trailerem. Snímek Párty Hárder podle jeho slov bude to nejšílenější, co jste kdy měli šanci v českém éteru zkouknout. Ostatně samotný trailer, který byl vypuštěn na Valentýna, mluví za vše.

Martin Miko
Martin Miko 14.2.2022, 11:20

Řezník vypustil trailer k Párty Hárder

Den s datem 14. února slaví lidé jako svátek zamilovaných a oslavu lásky. Tento den využil režisér Marty Pohl, známý také jako rapper Řezník nebo jako autor Mártyho frků, aby zveřejnil první ukázku ze své komedie Párty Hárder. Film je pokračováním kultovního Párty Hárd a podle distributora filmu letos česká kina nic šílenějšího a nekorektnějšího s velkou pravděpodobností neuvedou.

„Valentýna si holky ukradly pro sebe, ale patří i klukům. A co si budeme povídat, masturbace je práce všedního dne, ale na Valentýna si chtějí kluci hlavně zap**at,“ říká k prvním záběrům z filmu režisér Marty Pohl. „A navíc, láska k drogám, alkoholu a sexu je taky láska. Lepší den pro zveřejnění první ukázky prostě není,“ dodává s odkazem na další důležitá témata filmu.

První film Párty Hárd vznikl před dvěma lety. Příběh tří středoškoláků, kteří organizují divoký večírek, aby ho využili k prvnímu sexu, byl pro řadu diváků totálním šokem. Na YouTube ho však vidělo přes milion diváků a postupně získal kultovní status. Právě fanoušci poslali na pokračování filmu 1 a čtvrt milionu korun.

Díky takové podpoře v zádech mohl režisér popustit uzdu své fantazie. „Natočíme kultovní film a budeme tam moct přidat i speciální efekty včetně animovaný legendy o rybích lidech a drastický válečný scény ze Srbska. Všechny naše sny se stanou skutečností,“ sliboval Marty Pohl.

V Párty Hárder se vrátí parta kamarádů z prvního filmu. Ze svého večírku se už trochu oklepali a v létě vyrazí na proslulou Ibizu východu – na Mácháč, legendární místo plné mejdanů, muziky a nevázaného sexu. Snaží se vydělat peníze na zlatý hřeb léta – festival Summer Massacre, od kterého si slibují životní zážitek a pochopitelně i prázdninovou soulož. Užijí si léto, nebo selžou a čekají na ně leda tak ponížení, nedobrovolný celibát a srbské milice?

Nejstrašnější mejdan v historii filmu se točil vloni v létě na Máchově jezeře. „Pro Párty Hárder počítáme s větší výpravou i štábem, máme více herců, rekvizit a lokací, plánujeme použít i speciální efekty, pár davových scén a animovanou pasáž. Pořád to ale bude velká jízda plná černého humoru, frustrace, masturbace a konzumace všeho možného. Podtitul Summer Massacre naplníme,“ slibuje Marty Pohl. „Snad nám to kina vezmou.“

Celý první film Párty Hárd v lehce cenzurované verzi je ke zhlédnutí na YouTube zde.

Pokud chcete vidět necenzurovanou verzi, tak musíte jít na Aerovod.

Podobné články

Doporučujeme

Další články