fb pixel Rudé obludárium: obhájce komunistického terorismu straší terorismem islámským – G.cz
Vyhledávání

Rudé obludárium: obhájce komunistického terorismu straší terorismem islámským

Čínští komunisté popravují politické vězně Názor českého vlastnce Islámský stát hradecké kebaby neotrávil Nikdo si ho neužije + DALŠÍ 2 FOTKY + DALŠÍ 3 FOTKY

Poslanec za KSČM Zdeněk Ondráček varoval před záměrně otráveným kebabem. Jenže je to pyramidální pitomost. Komunistický fízl netuší, že „teroristy” byly bakterie. Zmlátí je pendrekem, jako kdysi mlátil demonstranty?

Ivan Brezina
Ivan Brezina 7.6.2018, 14:59

V Hradci Králové se 57 lidí přiotrávilo kebabem. Poslanec Zdeněk Ondráček vzápětí na svůj FB profil napsal tohle:

Otrávený kebab tedy Ondráček mezi řádky přisuzuje islamistům. Jenže on sám je policajt, který v roce 1989 coby člen pohotovostního pluku VB na protikomunistických demonstracích v Praze mlátil lidi:

Komunistický režim, který komunistický fízl Ondráček hájil (a dodnes hájí) byl mnohonásobně zrůdnější než Islámský stát. Podle historiků mají komunisté celosvětově na svědomí asi 100 milionů lidských životů. V bývalém Československu popravili 248 osob, asi 8000 jich zemřelo ve vězení, 450 při pokusu utéct přes hranice, asi 205 000 lidí skončilo ve vězení… Všichni jen za to, že nesouhlasili s komunisty nebo se jim znelíbili.

Ondráček tedy jedny teroristy obhajuje a před jinými teroristy varuje. Navíc naprosto nesmyslně, hloupě a blbě. Kebab v Hradci neotrávili žádní teroristé. Nějaké čuně jen nechalo maso v teple, takže se prostě zkazilo. Přesně takhle to novinářům vysvětlili lékaři z hradecké nemocnice, a já to tu pro hloupé policajty upřesním.

Když se vám v horku zkazí maso nebo omáčka na kebab, znamená to, že se v něm pomnožily bakterie. Ty bakterie při svém růstu produkují toxiny – látky, které jsou pro člověka jedovaté. Některé dokonce velmi vysoce. Příkladem je botulotoxin (“klobásový jed”), kterého ve zkaženém jídle stačí jen pár nanogramů, a umřete. Jiné bakteriální toxiny tak moc jedovaté nejsou, ale spolehlivě vás na pár dnů vyřadí z běžného života. Pozvracíte se, dostanete silný průjem, křeče, slabost… Antibiotika přitom nezabírají. Vaše tělo už totiž nebojuje s živými bakteriemi (které už ve zkaženém a následně převařeném jídle třeba ani nejsou), ale jen s jedovatými produkty jejich metabolismu.

Takhle vypadá tzv. zlatý stafylokok – bakterie, která s vysokou pravděpodobností otrávila hradecký kebab:

Komunista Ondráček se sice hoností akademickými tituly JUDr., PhDr. a Ph.D., ale to nic neznamená. Jeho bizarní výroky o kebabové aféře dokazují, že zůstává hloupým komunistickým fízlem. Ten jed prostě někdo vyrobil a dal ho do kebabu, a Ondráček předem nabízel i odpověď. Islamisté, kdo jiný?

Zbývá otázka: seřeže bolševická mlátička pendrekem kromě demonstrantů i bakterie?

A tady si prohlédněte deset fotografií, ze kterých pochopíte, že kebab je víc než život.

Podobné články

Doporučujeme

Další články