Rudé obludárium: obhájce komunistického terorismu straší terorismem islámským

Obrázek uživatele Ivan Brezina
07.06.2018, 14:59

Poslanec za KSČM Zdeněk Ondráček varoval před záměrně otráveným kebabem. Jenže je to pyramidální pitomost. Komunistický fízl netuší, že „teroristy” byly bakterie. Zmlátí je pendrekem, jako kdysi mlátil demonstranty?

V Hradci Králové se 57 lidí přiotrávilo kebabem. Poslanec Zdeněk Ondráček vzápětí na svůj FB profil napsal tohle:

Otrávený kebab tedy Ondráček mezi řádky přisuzuje islamistům. Jenže on sám je policajt, který v roce 1989 coby člen pohotovostního pluku VB na protikomunistických demonstracích v Praze mlátil lidi:

Komunistický režim, který komunistický fízl Ondráček hájil (a dodnes hájí) byl mnohonásobně zrůdnější než Islámský stát. Podle historiků mají komunisté celosvětově na svědomí asi 100 milionů lidských životů. V bývalém Československu popravili 248 osob, asi 8000 jich zemřelo ve vězení, 450 při pokusu utéct přes hranice, asi 205 000 lidí skončilo ve vězení… Všichni jen za to, že nesouhlasili s komunisty nebo se jim znelíbili.

Ondráček tedy jedny teroristy obhajuje a před jinými teroristy varuje. Navíc naprosto nesmyslně, hloupě a blbě. Kebab v Hradci neotrávili žádní teroristé. Nějaké čuně jen nechalo maso v teple, takže se prostě zkazilo. Přesně takhle to novinářům vysvětlili lékaři z hradecké nemocnice, a já to tu pro hloupé policajty upřesním.

Když se vám v horku zkazí maso nebo omáčka na kebab, znamená to, že se v něm pomnožily bakterie. Ty bakterie při svém růstu produkují toxiny – látky, které jsou pro člověka jedovaté. Některé dokonce velmi vysoce. Příkladem je botulotoxin (“klobásový jed”), kterého ve zkaženém jídle stačí jen pár nanogramů, a umřete. Jiné bakteriální toxiny tak moc jedovaté nejsou, ale spolehlivě vás na pár dnů vyřadí z běžného života. Pozvracíte se, dostanete silný průjem, křeče, slabost… Antibiotika přitom nezabírají. Vaše tělo už totiž nebojuje s živými bakteriemi (které už ve zkaženém a následně převařeném jídle třeba ani nejsou), ale jen s jedovatými produkty jejich metabolismu.

Takhle vypadá tzv. zlatý stafylokok – bakterie, která s vysokou pravděpodobností otrávila hradecký kebab:

Komunista Ondráček se sice hoností akademickými tituly JUDr., PhDr. a Ph.D., ale to nic neznamená. Jeho bizarní výroky o kebabové aféře dokazují, že zůstává hloupým komunistickým fízlem. Ten jed prostě někdo vyrobil a dal ho do kebabu, a Ondráček předem nabízel i odpověď. Islamisté, kdo jiný?

Zbývá otázka: seřeže bolševická mlátička pendrekem kromě demonstrantů i bakterie?

A tady si prohlédněte deset fotografií, ze kterých pochopíte, že kebab je víc než život.


Komentáře

Doporučeno pro vás