fb pixel Víme první: Okamuru politicky zlikvidoval Andrej Babiš! – G.cz
Vyhledávání

Víme první: Okamuru politicky zlikvidoval Andrej Babiš!

Takto by vypadala kebabizace, kdyby si ji vzal na starost Agrofert
Zdroj: Stay Z

Generál Babiš nebohého pěšáka Okamuru ignoroval, dokud se mu nenavezl do byznysu.

Dirk Diggler
Dirk Diggler 9.3.2015, 17:30

Přestože vše kritizující Tomio nešetřil v rozhovorech sám se sebou na stránkách Parlamentních listů ani Hnutí ANO, ani jeho lídra, Andrej Babiš předsedu pro něj nepodstatné partaje trpěl jako vtipnou kuriozitu. Ve chvíli, kdy začal Okamura ohrožovat Babišovy obchodní plány, ministr financí zatahal za potřebné nitky a rozbil Úsvit jako domeček z karet. Redakce Stay Z uveřejnila již v květnu minulého roku tajemnou fotku, která mohla napovědět, že se Andrej chystá rozšířit aktivity Agrofertu na pole orientální kuchyně a rychlého občerstvení. Koneckonců každý v organizaci Bilderberg vlastní alespoň jeden velký fastfoodový řetězec.

Když však Tomio vyzval národ k bojkotu kebabu, Babiš tuto podpásovku již nemohl tolerovat. Jak se na geniálního stratéga ctí a patří, nechal Andrej Okamuru chvíli podřimovat na vavřínech a těšit se ze zvýšených tržeb Japa-shopu. Možná by Babiš koňskou hlavu do postele Tomiovi nedal, kdyby i poté, co vzal svoje slova zpátky, aktivně nepoškozoval Andrejův nový byznys. Ilustrační vizualizaci vznikajícího problému jako jediní přinesli znovu nejpředvídavější Stay Z.

Neuběhly ani dva měsíce a ve spíži Marka Černocha se objevilo 666 kg kosteleckých uzenin, což byl dle našeho zdroje již před volbami domluvený signál k akci s krycím názvem „Kde jsou ty prachy?“ Tomio byl bleskově sesazen, ale celá aféra byla brzy mediálně pohřbena tím, že byli novináři nenápadným spin-doctoringem navedeni, aby se ptali pouze na to, kam zmizely všechny finanční prostředky hnutí. Jediným, kdo to údajně tuší, by měl být tajemník Jan Zilvar, který ale kvalitně mlží. Vyjevení skutečnosti totiž nehraje do noty ani Okamurovi. Zilvar v rámci spiknutí nakoupil z peněz Úsvitu skrze společnosti sídlící na Kajmanských ostrovech akcie Agrofertu. Babišovi již nic nestálo v cestě a mohl se oficiálně pustit do vysněného podnikání a otevřít první pobočku řetězce v Praze.

Restaurace Kebabish jsou vlastněny pobočkou Agrofertu – Agrodöner. Jejich zaměstnanci zatím vypadají velmi spokojeně.

Anketa

Zajdete si na kebab do Kebabish?

Anketa se načítá...
A chcete vědět, proč je Česká republika živoucí a pulzující absurdní komedie? Čtěte ZDE.

Podobné články

Doporučujeme

Další články