fb pixel Rozhovor dvou cestovatelů: Ladislav Zibura prvním hostem Tomáše Poláčka v (NE)BLÁZNI v roce 2020 – G.cz
Vyhledávání

Rozhovor dvou cestovatelů: Ladislav Zibura prvním hostem Tomáše Poláčka v (NE)BLÁZNI v roce 2020

Zdroj: G.cz - (NE)BLÁZNI

Setkání dvou cestovatelů – i tak se dá nazvat rozhovor Tomáše Poláčka a Ladislava Zibury. Je na nich vidět, že cestování je pro oba velkou vášní. A o své zážitky se určitě nebojí dále podělit.

Jana Mrákotová
Jana Mrákotová 13.1.2020, 12:10

Ladislav Zibura je český cestovatel, spisovatel a také novinář. V loňském roce získal cenu pánů Hanzelky a Zikmunda. Věnuje se hlavně pěším poutím, ale rád jako dopravní prostředek používá i kolo. Kromě cest po Evropě, jako byla výprava k Baltskému moři nebo do Říma, má za sebou tento mladý muž i cestu po Gruzii odkud se vydal přes Arménii až do jejího hlavního města Jerevanu. Z některých svých cest napsal i knížky, které se velmi rychle staly úspěšné. V srpnu 2018 se stal patronem známého a stále oblíbenějšího kulturního festivalu Banát.

S moderátorem Tomášem Poláčkem si měli v talk show (NE)BLÁZNI opravdu co povídat. Tomáš je totiž sám zkušený cestovatel. Ladislavovi se rozhodl udělit i pár cenných rad, jako například, že když se ocitne v nebezpečí, má začít hlasitě řvát nebo případně zpívat. Jakou si pro názornost vybral písničku, to zjistíte z naší ukázky.

Celý premiérový díl (NE)BLÁZNI najdete na Géčku již zítra.

TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články