R.I.P. Grumpy Cat! 20 nejlepších fotek věčně naštvané kočičky, kterou miloval celý internet – G.cz
Vyhledávání

R.I.P. Grumpy Cat! 20 nejlepších fotek věčně naštvané kočičky, kterou miloval celý internet

+ DALŠÍCH 16 FOTEK + DALŠÍCH 17 FOTEK

Minulé úterý nás opustila nejmilovanější kočka na celém internetu, věčně naštvaná Grumpy Cat. Jako vzpomínku na všemi oblíbenou hrdinku jsme pro vás sesbírali rovnou 20 našich nejoblíbenějších meméček, které ukazují, o jaký poklad svět přišel.

Arian Ebrahimi
Arian Ebrahimi 20.5.2019, 16:00

Od memes k osobnímu řidiči

Grumpy Cat, vlastním jménem Tardar Sauce (slovní hříčka na slovní spojení "tatarská omáčka") se narodila v dubnu 2012 a během několika měsíců se z ní stal jeden s nejpopulárnějších internetových memů. Kočička se totiž narodila s lehčí formou nanismu, tedy poruchy růstu, která způsobila, že se Crumpy Cat neustále tvářila naštvaně, a to i přesto, že podle jejích majitelů se jednalo o velice milé zvíře.

Během svého sedmiletého života se Grumpy Cat krom bezpočtu memů objevila i v komiksu s Garlfiedem, na tričkách, hrníčcích, v počítačové hře, a dokonce i v reklamách na kočičí žrádlo Friskies, za což dostala celoživotní zásobu granulí. Během firemní akce v texaském Austinu jí byl společností přidělen i osobní šofér, asistent, apartmán v luxusní hotelu i letenky v první třídě.

Milovaná Grumpy Cat bohužel podlehla minulý týden, v úterý 14. 5., infekci močových cest. V našich srdích a v našich memech zůstává ale malá naštvaná kočička nadále...

A tady si prohlédněte nejvtipnější fotky jiných stupidních koček.

Podobné články

Doporučujeme

Další články