R.I.P. Grumpy Cat! 20 nejlepších fotek věčně naštvané kočičky, kterou miloval celý internet

Obrázek uživatele arian.ebrahimi
20.05.2019, 16:00

Minulé úterý nás opustila nejmilovanější kočka na celém internetu, věčně naštvaná Grumpy Cat. Jako vzpomínku na všemi oblíbenou hrdinku jsme pro vás sesbírali rovnou 20 našich nejoblíbenějších meméček, které ukazují, o jaký poklad svět přišel.

Od memes k osobnímu řidiči

Grumpy Cat, vlastním jménem Tardar Sauce (slovní hříčka na slovní spojení "tatarská omáčka") se narodila v dubnu 2012 a během několika měsíců se z ní stal jeden s nejpopulárnějších internetových memů. Kočička se totiž narodila s lehčí formou nanismu, tedy poruchy růstu, která způsobila, že se Crumpy Cat neustále tvářila naštvaně, a to i přesto, že podle jejích majitelů se jednalo o velice milé zvíře.

Během svého sedmiletého života se Grumpy Cat krom bezpočtu memů objevila i v komiksu s Garlfiedem, na tričkách, hrníčcích, v počítačové hře, a dokonce i v reklamách na kočičí žrádlo Friskies, za což dostala celoživotní zásobu granulí. Během firemní akce v texaském Austinu jí byl společností přidělen i osobní šofér, asistent, apartmán v luxusní hotelu i letenky v první třídě.

Milovaná Grumpy Cat bohužel podlehla minulý týden, v úterý 14. 5., infekci močových cest. V našich srdích a v našich memech zůstává ale malá naštvaná kočička nadále...

A tady si prohlédněte nejvtipnější fotky jiných stupidních koček.


Komentáře

Doporučeno pro vás