fb pixel Říjnový Addict se uskuteční v berlínském prestižním klubu – G.cz
Vyhledávání

Říjnový Addict se uskuteční v berlínském prestižním klubu

Další pokračování úspěšné party noci Addict, kterou má pod taktovkou především dj a producent NobodyListen, se uskuteční 18. října v berlínském klubu Night Embassy. V unikátním prostoru, který má pod kontrolou ledově namražený Jägermeister, vystupují pravidelně zajímavá jména současné elektronické hudby. Addict se tak posunuje zase o kus dál. Vstup na mejdan bude zdarma, je však nutné se registrovat.

Redaktor
Redaktor 14.10.2019, 10:15

Addict v Berlíně!

Hudební party Addict není třeba tolik představovat. Večírek, který v roce 2016 založil Jakub Strach aka NobodyListen, si získal oblibu u fanoušků velmi rychle. V současné době ho lze nazvat jednou z nejpopulárnějších a nejprogresivnějších klubových nocí v České republice. Koncept Addictu je postavený na vytvoření unikátního zvukového ale i vizuálního prostředí. I proto si jeho tvůrci vybírají vždy jiný prostor, ve kterém akcí uspořádají. Novou metou po 34 úspěšných mejdanech je pokračování v berlínském pop up klubu Night Embassy.

V Berlíně společně s NobodyListenem vystoupí další rezidentní djs této zajímavé noci, která je založena na produkci žánrů grime, rap, trap a mnoho dalších. Jmenovitě se jedná o dje Dalyba a Kewu. Zajímavé jméno na lineupu berlínského Addictu bude dj a producent Sugaboy. Dalšími hosty budou v německé metropoli djové J. Cloud a Paul Souljoyce reprezentující partičku Bass Gang.

Pop up klub Night Embassy se nachází v legendární berlínské čtvrti Kreuzberg, která je známá především díky přítomnosti mnoha slavných hudebních podniků, ale také kvůli tomu, že se tam sdružují zajímavý umělci z celého světa. Night Embassy má pod taktovkou Jägermeister, který zde vytvořil unikátní místo, kde dává prostor umělcům různých žánrů i odvětví. Pravidelně zde pořádá přednášky, workshopy, koncerty a party.

Vstup na Addict, který se v Berlíně uskuteční 18. 10. a začíná ve 21 hodin, bude zdarma. Pro vstup je nutné se registrovat zde.

TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články