fb pixel Říjen s Vainem: Podzimní galerie satirických koláží vás potěší víc než cena nafty – G.cz
Vyhledávání

Říjen s Vainem: Podzimní galerie satirických koláží vás potěší víc než cena nafty

+ DALŠÍCH 19 FOTEK + DALŠÍCH 20 FOTEK

Říjen je za námi a my jsme se znovu a opět dočkali mnoha milých i nemilých překvapení. Ortel vydal novou desku, kterou pokřtil omilostněný vrah Kajínek, Babiš oznámil svou kandidaturu na prezidenta, Zeman rozdál státní vyznamenání a celá republika už začala stříhat metr, protože dny našeho prezidenta na Hradě se krátí. Vain všechno samozřejmě pečlivě sleduje.

Martin Miko
Martin Miko 31.10.2022, 13:32

Vain bodoval i v říjnu

Mimořádně teplý říjen oddálil topnou sezónu v Česku, nicméně mnohým z nás je horko z toho všeho, co se děje v naší zemi. Jsme svědky mnoha demonstrací, které organizují dezoláti převlečení za vlastence, do toho nás Babiš „překvapil“ oznámením své kandidatury na prezidenta ČR. Všichni jsme tipovali, že za sebe pošle například Martina Stropnického nebo Alenu Schillerovou, jenže nakonec se rozhodl to opět vzít celé na sebe a rozjet kampaň pod svým jménem. Širší vedení hnutí ANO, tedy Andrej Babiš, se rozhodlo svého předsedu vyslat do boje o Hrad. Před rozhodnutím se Babiš ještě sešel na Hradě s Milošem Zemanem, který mu dal nejspíš požehnání.

A to samozřejmě není všechno. Pokud si chcete vybavit předchozí měsíc v kolážích od Vaina, doporučujeme projet následující galerii.

Tak co? Kdo se stane naším příštím prezidentem? Myslíte si, že se Babiš dostane alespoň do druhého kola? Bude to velký souboj, který bychom přirovnali k bitvě u Helmova žlebu.

Podobné články

Doporučujeme

Další články