fb pixel Řezník v Black Light Show: Letos vydám desku, videohru a teenagerskou komedii – G.cz
Vyhledávání

Řezník v Black Light Show: Letos vydám desku, videohru a teenagerskou komedii

Hostem nové Black Light Show Patrika Černocha byl tentokrát Martin Pohl alias Řezník, kterého všichni velmi dobře známe jakožto kontroverzního rappera. Vedle toho je však i poměrně zdatným kreslířem zvrhlých vtipů, režisérem amatérských filmů, tvůrcem počítačových her i majitelem e-shopu s oblečením. Co na sebe prozradil Řezník v oblíbeném pořadu OneTV?

Martin Miko
Martin Miko 5.3.2019, 15:37

Black Light Show s Řezníkem

V novém díle oblíbeného pořadu Black Light Show, který produkuje OneTV, se tentokrát objevil rapper a renesanční muž s maskou, Martin Pohl alias Řezník, kterého všichni známe díky kontroverzním textům a ještě kontroverznějším videoklipům. V pořadu se například dozvíte, jakou diplomovou práci napsal na vysoké škole nebo proč si zahrál v dětském pornu.

Celým pořadem nás provází moderátor Patrik Černoch, který v Black Light Show nemá problém s tím pozvat si věštce, pornoherečky nebo dokonce i youtubery. Rapper Řezník je tedy jen takovou třešničkou na dortě. V rozhovoru například prozradil, že se letos chystá do světa vypustit šílenou teenagerskou komedii s názvem Party Hard, která podle jeho slov bude fakt pecka.

Mnoho dalších informací, které se týkají nové desky, videohry nebo probíhající tour, se dozvíte v rozhovoru.

A zde si můžete přečíst zážitky s kapelou The Prodigy, které zažili pořadatelé českého festivalu Rock for People.

Podobné články

Doporučujeme

Další články